Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, ti meddig mentek...

Testépítők, ti meddig mentek le szénhidrátbevitellel diéta során?

Figyelt kérdés
Kb. 10 hét diéta után, 74 kg-os testsúly mellett (175cm vagyok) lementem 90-100g napi ch-bevitelre, ami végül alvászavarokhoz és egyéb kellemetlenségekhez vezetett. Ezért felemeltem az adagom 120-140g-ra, amit főként reggeli, edzés előtti és edzés utáni időpontra osztok el. Most minden oké, jól megy az edzés és jobban is érzem magam, bár a testsúlyom nem változik, pedig zsírból le szeretnék adni még 2-3kg-ot. Mit javasoltok?
2012. júl. 9. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hovaarákba diétázol 175 centisen 75 kilóról? 90 kiló alatt fel sem merülhetne a diéta...
2012. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
annyi voltam, amikor elkezdtem.
2012. júl. 9. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
És 10hét alatt eldobtál 16kg-t? Az nem vmi jó.
2012. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Inkább 14 alatt, és nagyon zsíros voltam.
2012. júl. 9. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szénhidrát 90-140g kevés. Én felmennék 200g-ra és a napi protein 2,5g/nap/ttkg-ra emelném. Ezt napi 5 étkezésben elosztanám. A szénhidrát forrás pedig lassú égésű legyen, mivel így az izomzat megmaradna zsírraktározás talán nem képződne. Rizs, burgonya, lencse, zabpehely.
2012. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!