Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovaglónadrághoz csizma vagy...

Lovaglónadrághoz csizma vagy cipő lábszárvédővel?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy lovaglónadrághoz és pantallóhoz nem passzol mindkettő. Lehet, értelmetlen a kérdés, de talán tudtok rá válaszolni.

A másik kérdés pedig az lenne, hogy ti melyik mellett voksoltok? Csizma, vagy Cipő Lábszárvédővel/Zoknival?

Köszi a segítséget :)



2012. júl. 15. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A nadrághoz megy mindegyik, ez csak attól függ, melyik tetszik Neked jobban, milyen szinten lovagolsz (vagy melyiket engedheted meg magadnak).

Ha kezdő vagy, elég a lábszárvédő, a legelején nem érdemes komolyabb cuccokba beruházni.

(Lábszárvédőt ugye kapsz már 5e-ért is, de a csizma 25-től indul - gumiból készült csizmát nem vennék még egyszer, abban megfő a lábad. Nekem is bőr van, csak ajánlani tudom.)

2012. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Komolyabban lovagolok, csak egy időre abbahagytam, most kezdeném újra. Eddig csizmám volt, csak sajnos gumi, így nyáron megsült, télen megfagyott benne a lábam, gondoltam, ideje lenne újítani - de milyen irányba?! Egyébként a cipő lenne a jobb, ahhoz viszont kell lábszárvédő is (a kettő együtt 10.000 körül van Dechatlon-áron, ha jól tudom), így jobban meg is érné.

De az se rossz megoldás, ha lovaglózoknival veszem fel pl nyáron, vagy ősszel. Vagy akkor is jobb lenne a lábszárvédő? Nem tudom eldönteni...:D

2012. júl. 15. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azért lenne könnyű dönteni, mert eleve nem tetszik a lovaglócipő (de ez persze csak személyes vélemény), inkább választanék egy kicsi nyelvű fekete edzőcipőt + amellé egy lábszárvédőt.

Ha újra elkezded komolyabban a lovazást, akkor mindenképp csizmára szavazok, az öltöztet is (bár ez gondolom Nálad egy sokadlagos szempont) és nem 2 évre szól (míg mondjuk egy lábszárvédő nem bírja sokkal tovább). Esetleg nézd meg használtan, rá lehet bukkanni jó vételekre.

2012. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát?

[link]

2012. júl. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!