Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, égő egyedül...

Timido kérdése:

16 éves vagyok, égő egyedül görkorcsolyázni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szívesen göriznék, csak egyszerűen SENKIT nem látok, hogy görkorizna. Egyedül meg nem szívesen megyek ki. Az összes barátnőmet megkérdeztem, de vagy nincs nekik, vagy hogy az milyen már, hogy görkorizni... Mit csináljak?
2009. júl. 13. 18:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
jó korizást/futást!!amúgy csinálhatod felváltva is.akkor tutira nem unod meg!!.)
2009. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszii! :)) Neked is további jó korizást/futást! ;) :))
2009. júl. 13. 19:12
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
szia. én is a legtöbbször egyedül görkorizok, szerintem egyáltalán nem égő:)
2009. júl. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
és nagyvárosban laksz? vagy furcsa volt először? :)
2009. júl. 13. 19:24
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

Én 17/F vagyok és én is korizom:D(nem fogyás céljából)

Én Miskolcon lakom és rám azért szoktak furán nézni az emberek ilyen "némá egy rocker görkorizik" fejjel..De hát ha egyszer nem tudom megunni(agresszív korizok):D

2009. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
wow :))
2009. júl. 13. 21:08
 17/21 A kérdező kommentje:
Ez tök jó! :) És az agresszív kori az milyen is? :$ :))) Az a trükközős? Ha igen, milyeneket tudsz? :)
2009. júl. 13. 21:09
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

tavaly vettem egy korit, én is egyedül jártam (majdnem), hét néha furán éreztem magam amikor a pályán mondjuk nem csak 14-16 éves korosztály volt, hanem 8-10 évesek szülőkkel én meg 21 éves fejjel ott gurultam köztük :D,általában megkértem barátnőmet hogy jöjjön ki asszisztálni:)


viszont ha biztonságosabban érezném magam rajta akkor simán mászkálnék vele utcán, csak hát az utóbbi időbe belekezdtem egy más sportba ami elég sok időt elvisz így nem volt időm korizni


amúgy kérdésre a válasz, nem ciki :)

22/F

2009. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

20:29-es vagyok, igen az a "trükközős":D

és még csak alapoknál járok, innen szoktam nézegetni trükköket: [link]

és én egyedül szoktam tolni, az összes többi ismerősöm deszkázik:( szóval általában én is egyedül korizom csak mikor a trükköket próbálom akkor szoktam a deszkásokkal lenni..

2009. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Jujdejóó! :D Most már tudom milyen az. Az tetszik, csak én nemtudnám, mert béna vagyok.:( :D

De azért te is vigyázz magadra, mert veszélyes! :O :) :D

Köszönöm az előzőnek is a válaszát! Ma kimentem futni egyet, és itt csak futók vannak, meg kutyasétáltatók majd lehet korizni reggel megyek, akkor biztos nincsenek kint ennyien, azkéne még, hogy valakit elgázoljak, mert a fékezést még nekem is gyakorolni kell :DD

2009. júl. 13. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!