Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha most ilyen a testem és...

Ha most ilyen a testem és naponta csinálok 100-120 hasprést lehetséges, hogy szeptemberre legalább látszódjanak a kockák a hasamon?

Figyelt kérdés

50-50-20 as sorozatokban csinálnám Szerintetek lehetséges ezt ilyen állapotról másfél hónap alatt elérni? És ha igen akkor jó ahogy én csinálnám vagy mit csináljak?


[link]


[link]



2012. júl. 16. 22:13
 1/6 A kérdező kommentje:
és egyébként összességében mi a véleményetek?
2012. júl. 16. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök szálkás vagy, hogyhogy nem látszódnak a kockák?
2012. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azért nem mondanám, hogy tök szálkás max a karomon a hasamon azért van egy kis felesleg...
2012. júl. 16. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van felesleg a hasadon, akkor azt 1000 haspréssel sem tudod elővarázsolni, ha nem diétázol mellé. Sok sportember évekig küzd azért, hogy kockás hasa legyen.

Tehát, keress egy jó, fehérjében gazdag diétát, aerobozzál, csináld a hasprést és akkor talán pár hónapon belül lesz szép eredménye.

2012. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az aerobozás mi is jelent? Ha jól tudom futás meg ilyen ugri-bugri dolgok, azzal meg az a baj, hogy bontja az izmaim ha sokáig csinálom, és azt meg semmiképp nem szeretném hogy mondjuk a karom vékonyabb legyen...
2012. júl. 17. 00:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kell magas fehérjetartalmú diéta, hogy ne bontsa az izmaidat.
2012. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!