Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Nagy has, kicsi...

Mitől van ez? Nagy has, kicsi comb és kicsit lapos popsi (L. B. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

én egy 160 cm, 49kg-s lány vagyok!

tök nagy a hasam, egyszerűen nem tudom se hogy see leadni! valamikor ha sokat eszek kisebb lesz, és ha keveset eszek nagyob!! komolyan!! :S de valamikor meg épp fordítva!! ha leülök, nagy hurkáknak lógnak le, és szégyellem, h. állandóan olyan ruhákban kell járnom, ami takarja az egész hasam!!:S

én azt szeretném, h. ha a hasamból letudnék adni, és a popsimmat meg nagyobbá, feszesebbé, és formásabbá tenni(mert kicsi, de formás valamennyire)az evéssel nem tudom elérni h. nagyobb legyen a combom és a popsim, mert a hasam lesz csak nagyobb

ha sokat eszek nagy lesz a hasam, és én kicsi hasat szeretnék!

én úgy akarok hízni combra és fenékre, h. ne hájas legyek:s ha nem formás!!

mit tudnék tenni, h. a hasam kisebb legyen, a combom és a popsim erősebb legyen?

létszi segítsetek!!! előre is köszönöm a válaszokat


2009. júl. 14. 01:29
 1/4 anonim válasza:

"valamikor ha sokat eszek kisebb lesz, és ha keveset eszek nagyob!! komolyan!"

ez azért van mert ha kevesebbet eszel akkor raktároz a tested kb 60-70% ot ha pedig többet mármint ugy hogy egy nap többször akkor pedig 10-20 % vagy valami ilyesmi.! hát szerintem ha jársz futni,görkorizni,akkor formásodni fogsz a hasadbol meg fogyni vagy ugrálj és attól is kissebb lesz a hasad.

2009. júl. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék, szeretném megkérdezni, hogy mit sportolsz?
2009. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

tenleg formal a gorkorizas? en is pon igy vagyok vele ahogy a kerdezo irta 168 cm es kb 60 kilo.de ha hizik csak a hasamra megy es tokara es vallra de a labaim es a fenekem csak plottyosodik elfele. akkor hanyszor kell gorkorizni egy heten? es biztos fogok izmosodni es kerekedni a fenekem tole (jarok pilateszre is heti 2 alkalommal) 23 eves vagyok es 9 honapja szultem mar nem szoptatok szoval szeretnek helyre jonni. ne haragudj kedves kerdezo hogy beleszolok a kerdesedbe de nagyon kene nekem is a segitseg es latom hogy itt kapunk !! minden jot nektek@!

es kerlek segitsetek!!!!

2009. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia(sztok)! semmi baj, megértem, tudom, legalább kettőnknek segítenek ha tudnak :) :$


ám sportolok: felülések, futás, ugrálok is :D takarítok, és amikor le föl hajolok, akkor érzem h. a hasam összehúzodik és nyúlik, és oylan érdekes érzés :S :D

ám ezen kivül még csinálok terpeszeket, aztán női fekvőtámasz , közben hátra tartom a lábam..stb, szal vannk benne ilyen edzés féleségek, bár még egy normális fekvőtámaszt se tudok megcsinálni, mert annyira nehezemre esik h. nem tudom magam megtrtani sem :( :$ :S

2009. júl. 15. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!