Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzést régen csinálók,...

Fegyencedzést régen csinálók, képe van valakinek?

Figyelt kérdés

El akarom kezdeni és szeretnék megbizonyosodni arról, hogy a módszer hatásos, és ha elkezdem, sejtem hogy nem leszek kigyúrt állat, de vézna se maradok.

Szóval aki a mesterhatos környékén jár, az linkeljen legyen szíves egy képet az eredményről.



2012. júl. 18. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Abból nem sokat fogsz tudni leszűrni, mert minden embernek más a genetikája, minden ember máshogy táplálkozik, na meg más lehet a sportbéli előélete, hiába most csak a fegyencedzéssel foglalkozik, egyáltalán nem biztos hogy olyan leszel te is.
2012. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt ma egy kérdés, vmi "izmos vagyok" kezdetű, keress vissza, ott volt egy kép 4 éve saját testsúllyal edző srácról.
2012. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ő azt írja, 4 éve nem gyúrok, szóval azelőtt ő is súlyzós edzéssel kezdte. A saját testsúlyos edzéstől formát lehet elérni, de nagy izmaid nem lesznek, lásd harcművészek, és itt a harcművész alatt az életformát értem, nem azt, aki heti kétszer lemegy terembe.

Van, aki megemel egy kanalat és növekszik tőle, van, akinek 5 év sem elég, nagyon genetika függő. Ne abból indulj ki, mások mivel mit értek el, mert lehet, hogy neked ahhoz fele annyi idő kell, vagy 2x annyi idő is kevés.

2012. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fél év eredménye: [link]


Ezalatt a fél év alatt csak a könnyebb gyakorlatokat csináltam, most jön csak a neheze. Fekvő 6, Guggolás 6, Lábemelés 7, Húzódzkodás 5, Híd 1, ezeken a szinteken vagyok.

Ha gondolod küldök majd az egyévesről is.

2012. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Üdvözlöm a kitartásod, és a képet. Ügyelj arra, hogy a képeknél azonos szögből jöjjön a megvilágítás, fényeffektekkel fellehet csalni meg le is pár kilót;)

Hány centi magas vagy a 80 kilóhoz,

Lábad izmosodott?

Szerintem követem majd a blogodat, de azért ide is felteheted a képeidet.

2012. júl. 18. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Megvilágításban annyi a különbség hogy a lámpa más oldalán álltam :)

Lábam a gyenge pontom mert tavaly eltört és sokat gyengült azóta. Lassan elérem azt a szintet mint ami korábban volt, viszont a mozgástartományom eléggé beszükült igy most ezen dolgozok.

185 centi magas vagyok.

2012. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!