Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv váltás-van érteleme?

Edzésterv váltás-van érteleme?

Figyelt kérdés
3,5 hónapja gyúrok.Először A-B (kétfeléosztott) edzésprogramot csináltam (heti4x)aztán 2hónapután átváltottam A-B-C -re.Rájöttem,hogy ez nemvolt jó döntés,mert még nemtudom olyan keményen megedzeni az izmaimat,hogy egy ilyesfajta haladó edzésprogramot csinálnjak.Most visszaakarok állni az A-B programra,de nemtudom van-e értelme... Nem lenne visszalépés?

2012. júl. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A-A-B-B nem lenne jobb?

nekem az A-B nemjött be, inkább kéthetenként váltom.

2012. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TOMAtm ***** válasza:
3,5 hónap az a 'gyúrásban' kb az az idő amikor már nincs különösebben izomlázad egy edzéstől.most komolyan írtad ki ezt a kérdést?majd másfél év múlva jelentkezzél ha úgy érzed megakadt a fejlődésed.
2012. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha heti 4-szer ugyanazt az edzéstervet csinálod, az izmaid hamar megszokják, tehát ha váltasz, elvileg jó, aztán simán visszaállhatsz a szokásosra, de néha kell egy kis változatosság
2012. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!