Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mestersége...

Mi a véleményetek a mesterséges édesítőszerekről?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve táplálkozom testépítő módra, viszont még nem próbáltam mesterséges édesítőszereket a főzéshez.

Mi a véleményetek róluk?

Használjátok őket a főzéshez/táplálkozáshoz?

Szerintetek hosszú távon van egészségkárosító hatásuk?

igen tudom többféle édesítő van - ászpártám, szuralóz, aceszulfám-K stb.


2012. júl. 19. 15:02
 1/9 dirtboy ***** válasza:

én nem használok,a fűszerrel nincs baj

egy fajta édesítőt használok a cukor pótlót ha kávét iszok

2012. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert több ismerősöm esküszik rá és raknak mindenbe a kávétól a fehérjeturmixig és a süteméynig.
2012. júl. 19. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Proteinben általában van elég. Abba nem kell rakni.:)
2012. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

de minek?

mire esküsznek?

azt hiszeik hogy attól izmosak lesznek vagy miért nyomatják ők annyira?

2012. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp édesíteni akarsz valamit legegyszerűbb és legbiztonságosabb, ha veszel steviat elülteted és otthon termeled.


Ha mindenképpen mesterséges mellett teszed le a voksod akkor a szacharinok és a ciklamátok rejtik a legkisebb kockázatot

2012. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bár a szacharinnak egyesek szerint fémes mellékíze van.
2012. júl. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy értve esküsznek, hogy minden finomabb lesz tőlük, nem tartalmaznak kalóriát, nem egészségtelenek. Meg pl mondják h tegyél egy kicsit a zabra meg a joghurtra, meg édesebb tőle a turmix stb..
2012. júl. 19. 17:30
 8/9 dirtboy ***** válasza:
haverjaid egyébként 100-asok vagy ilyen szefós társaság vagy csak simán ennyire édesség mániások hogy minden kajának édesnek kell lennie?
2012. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úgy mondanám, hogy nem tudnak kellően lemondani az édességről és mindig próbálnak varriálni, meg Drugs Bunny is megmondta, hogy "édesítőszert, vagy cukrot zabálsz" XD

Mindenesetre én továbbra sem használok ilyeneket... elég annyi ami a turmixban van.

2012. júl. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!