Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lenti...

Mi a véleményetek a lenti fehérjéről?

Figyelt kérdés

[link]


Szákásítás alatt szeretném megőrizni izmaim nagy részét, vacsinak innám. Nagyon ramaty? Vagy a célnak megfelel?


2012. júl. 21. 11:31
 1/6 dirtboy ***** válasza:
elég szar,akkor már inkább power,vagy biotech power legyen ha kevertről van szó
2012. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál nekem esetleg linkelni megfelelőt? 6000Ft a max amit kilójáért tudok adni...
2012. júl. 21. 11:51
 3/6 kakao01 ***** válasza:
[link] most nem számolom ki mennyi a kilója de kicsit kevesebb mint 6000 :D
2012. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

ó hát 6000/kiló az sok lóvé

akkor ne kevert menjen este hanem kazein

tessék ez 5500ft/kiló,leg jobb estére

stillmass night micellar

[link]

2012. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kakao a kommentedet ugyan később láttam, mint ahogy rendeltem, de azt rendeltem amit linkeltél (:


Köszönöm a dirtboy, legközelebb lehet, hogy onnan választok!

2012. júl. 21. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy fehérje minőségét a biológiai értékével lehet besorolni. Ez azt jelenti, hogy mennyi és milyen arányban van benne esszenciális aminosav. Tény, hogy tápkiegek esetében a tejsavó peptidek (izolátum, hidrolizátum) BV értéke a legmagasabb, akár 159!!! A tojásalbumin BV 91-es. De például a növényi szója BV-je csak 74!!!!


Testépítő viszonylaban hatványozottan fontos a BV érték, a felszívódó fehérje mennyisége. A kevert fehérjék is jó választás. De nem az olyan kevertekét, amik 80-90% szóját tartalmaznak. Whey - tojás - milk - arányok legyenek igen magasak egy kevert fehérjében, és ne a szója.



[link]

Ennek a proteinnek a kisker. ára 2.500Ft/kg. Akkor a nagyker ár, és a termelői ára mennyi lehet?!?! Vajon mennyi benne a szója?



Lefekvés előtt:

túró,

ZMA,

glutamin,

Casein protein

2012. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!