Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bwin megbízható?

A bwin megbízható?

Figyelt kérdés
Hali!A bwin megbízható kifizetés szempontjából ? Én bet365 é unibet amin eddig játszottam az előbbi az bejött, z utóbbinál nincs sok szerencsém !! Személy tapasztalatokat kérek !!! Előre is köszönöm !!!

2012. júl. 22. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható.
2012. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÉS azt hogy elmúltál 18 azt mikor és hogy kell igazolni? személyi igazolvány száma,útlevél?
2012. júl. 22. 16:17
 3/6 anonim ***** válasza:
majd ha veszed le a pénz másolatot kell küldeni a személyidről :)
2012. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hookuszpook ***** válasza:

A szerencséd attól nem függ, hogy melyik irodáben fogadsz. Ha csak egyben játszol, akkor mindegy, hogy melyikben, attól nem függ, hogy nyersz vagy veszítesz. Esetleg a szorzók magasabbak egyiken vagy másikon az adott meccsre, de ez csak kicsit befolyásolja a nyereményedet. Az a jó megoldás, hogy ha egyszerre több irodában fogadsz. Erre van egy olyan módszer, ami úgy működik, hogy mindenképpen csak nyerhetsz. Biztosan és rizikó nélkül. Én ezzel keresek havi 100-300 ezer között.

Nem akarok vészmadárkodni, de szerintem ha hagyományosan fogadgatsz egy-egy meccsre, akkor nem lesz szükséged az igazolásra, mert egy idő után úgyis elveszted a pénzed. Ha mégis nyersz, akkor a pénzkivét előtt kérnek a személyidről és egy saját címedre szóló közüzemi számláról másolatot. Van iroda, pl. Bet365, amelyik levelet is küld egy kóddal és azt kell beírni a fogadóoldaladon, ezzel igazolva, hogy megtalált a postás, létező a címed.

2012. júl. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

,,Az a jó megoldás, hogy ha egyszerre több irodában fogadsz. Erre van egy olyan módszer, ami úgy működik, hogy mindenképpen csak nyerhetsz. Biztosan és rizikó nélkül. Én ezzel keresek havi 100-300 ezer között. ,,



na erre azért kiváncsi lennék. valahogy nem értem.


egyébként én bwinnél vagyok (csak most kezdtem alig másfél honapja. kell személyi, de csak ha utalod ki a pénzt. én már utaltam is, és megjött minden gond nélkül.

a szorzok meg nem hiszem hogy olyan vészesen mások. egyiknél lehet 2.05 a másiknál 2.11 de lehet még most is nagyot mondtam. de másik meccsnél meg pont forditva.

ja és 18 év alatt nem lehet sehol, még szerencsejateknal sem. regizz szülőd nevével, aztan annak a személyijét el fogják fogadni.

2012. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hookuszpook ***** válasza:
Ha valóban kíváncsi vagy, hogyan működik, írj privátban, küldöm a megoldást. Érdekelne, ha azt elolvasod, utána mi lesz a véleményed.
2012. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!