Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hallotam az Electro Fitnessről...

Hallotam az Electro Fitnessről. Télleg hatásos? Mennyibe kerül? Milyen hamar látszódik a hatása? Ki szeretném próbálni meg éri? :/

Figyelt kérdés

#electro fitness
2012. júl. 22. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
szaaar
2012. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

hülyeség,ez az árammal rázós dolog csak lebénult izom sorvadásos emberek izmainak való de azokat is csak kicsit megmozgatja de nem növeli meg semmi ilyesmi.

ha ez az áramos ketyere működne már rég a superbodyn lennék mert évek óta van áramos orvosi ketyerém.

2012. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A sport lényege,hogy érezd jól magad és élvezd, az hogy jól nézel ki tőle az már a kaján is múlik.!Én nem hiszem hogy ezt az elektromos ízét élvezni lehet.Nincs meg benne az hogy baszus,de elfáradtam vissza gondolsz milyen gyakorlatot csináltál,mibe fejlődtél,stb... ez nem jó ez egy mű ízé,NEM JÓ!!!
2012. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Beteg vagyok nem bírok mozogni ... alig bírok megállni mindig elszédülök 1 éve fekszem már ágyban ...

meghíztam előtte de most lefogytam valamennyit ...

de most lóg a bőröm elvesttem az alakomat ... narancsbőr hájas vagyok nem izmos ... lógó has kar ... stb ...

15L

2012. júl. 22. 20:45
 5/8 dirtboy ***** válasza:

sajnálom a problémádat nem lehet könnyű,de ettől nem fogsz fogyni ha azt tervezted.

ettől nem fog eltűnni a narancs bőr,nem szűnik meg a lógós bőr.

2012. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Erősedni szeretnék ... mert a suliban nem fogom bírni a tempót izmosodnom kéne de hogyan ?! ha nem bírk megállni sem ha sétálok anyummal kell hogy menjek mert elsédülök és belé kaposkodom most is ágyban vagyok :((

úgy szeretnék futni ha tudnék irigylem a többieket

2012. júl. 22. 21:11
 7/8 dirtboy ***** válasza:

szerintem keress fel egy sport orvost vagy személyi edzőt minden képen olyat aki ért hozzá és személyesen is találkozol vele.

így online nem igazán tudok neked segíteni.

2012. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2012. júl. 22. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!