Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így is ugyan úgy használ mint...

Így is ugyan úgy használ mint reggel?

Figyelt kérdés
Évek óta mindig reggel szoktam csinálni az aerob edzést ébredés után, evés előtt, de már kezdem unni. Ha este csinálom, lefekvés előtt, ugyan úgy használni fog mint eddig? /Tegnap este lefekvés előtt csináltam, és sokkal jobb volt, és jobban esett mintha reggel csinálnám./
2012. júl. 23. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, lefekvés előtt is jó.
2012. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy el legyen végezve, este is jó, bár nagyon közel a lefekvési időponthoz annyira nem, mert nem fogsz tudni elaludni.
2012. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jó. Lefekvés előtt állítólag nem ajánlott, mert nehezen alszol el. Nem tudom ez engem sosem érintett, mert ha vízszintes helyzetbe kerülök és nincs közvetlen akkor alvó üzemmódba kapcsolok már csecsemő korom óta. Ezen a kávé sem az éjszakai edzés sem a kávé nem változtat.
2012. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
- egy kávé.
2012. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!