Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kokszot ajánlanátok? A...

Milyen kokszot ajánlanátok? A többi lent.

Figyelt kérdés

Szálkásítás és izomtömeg növelés a cél. Igyekszek minél kevesebbet enni, hogy eltűnjön rólam a háj. 6 óra után egyáltalán nem eszek semmit. Emellé fekvőtámaszoznék és felüléseznék, mindenből százat naponta, hogy nőjön az izomtömegem. A konditeremben én nem hiszek, ott mindig csak felfújt izomállatokat látni, én nem olyan akarok lenni, csak szálkás és izmos. Azok amúgy sem erősek.


Nem érdekel mennyire káros, de én gyors eredményt akarok elérni. Nincs nekem annyi időm az egészre. Kellene valami jó kis por. A proteint ajánlották többek között. Az ugye csak izomtömeget növel, nem hájasít? És ugye nem okoz impotenciát? Ha van jobb, akkor mit ajánlotok?


14F

180cm 90kg


2012. júl. 23. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:) ez kamu gyanús, de ha tényleg komolyan gondoltad akkor te taigetosz-pozitív vagy.
2012. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 natural88 ***** válasza:

te szellemi fogyatékos vagy. 14 évesen kokszolni akarsz, és szerinted a kondiban felfújt izomzata van az embereknek. 90 kilós vagy.


Mire nincs időd ember, 14 vagy? Gondolom lógsz az iskolából azért vagy ilyen fogyatékos.

2012. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kamu lesz szerintem is.:)
2012. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 natural88 ***** válasza:
jah, sejtettem hogy kamu, ti rutinosabbak vagytok gyorsabban kiszúrjátok:D
2012. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Natural88, poén lesz nyugi.:)
2012. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ajj, miért vagytok ennyire ünneprontók? :D
2012. júl. 23. 19:39
 7/13 anonim ***** válasza:
jól teszed, hogy nem hiszel a konditeremben szcientológia egyház az összes .D
2012. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zakathol ***** válasza:
Azt tudnám neked javasolni, hogy ha nincs humorérzéked, akkor ne is reklámozd. Jobban jársz te is és a környezeted is. Ez csak egy tipp.
2012. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van ez a tableróne a boltokban. egyszer láttam egy izmos embert aki ette, megkérdeztem tőle: Ez jó?, erre ő: A legjobb, imádom...
2012. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
anapolon 50
2012. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!