Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jobb táncból?...

Hogyan lehetnék jobb táncból? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

sziasztok! Nos , tudom elég irigy és önző vagyok..:( járok egy tánccsoportba bnőimmel, kb 30an vagyunk.. senki sem elég jó kivétel 6 ember, és a tanár mindig őket részesíti előnyben, ők állnak legelöl, ha fellépés van őket viszi.. én nagyon béna vagy.. csak azért járok mert szeretem a japán popot és olyanokra táncolunk.. nagyon nyers a mozgásom.. volt egy táncpályázat (videós) ez a 6 ember és a tanár (lány) neveztek és bejutottak a fő döntőbe, ahol japán pop énekesek előtt kell táncolnuik és sok más csapatnak.. ingyen mehetnek.. sajnos mi anyagilag sem állunk jól, így nekem egy ilyen út álom lehetne.. borzasztóan irigy vagyok, de tudom hogy megdolgoztak érte, én meg nem vettem annyira komolyan.. de ha tudtam volna h énis jó lettem volna most lehet h mehetnék.. azszem minden évben van ilyen, és gondoltam jövőre megkérem a tanárt h csináljunk egy új csoportot.. nemtudom, most gondoltam h a nyár hátralévő részében gyakorolok.. de hogyan lehetnék mozgékony és jó tánc "vonásaim"? vagy ez csak adottság és meg se próbáljam?

mit tehetnék? én is szeretnék kijutni, egy álom lenne ! :(

16L


2012. júl. 24. 10:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!