Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mi a véleményetek...

Testépítők! Mi a véleményetek a Myprotein nevű fehérjéről?

Figyelt kérdés

Annyira olcsó, hogy én már gyanakszok, hogy valami átverés lehet a dologban. Tapasztalata van valakinek? Tényleg használható?


Ha nem, akkor valami más tejsavóproteint tudtok, ami kevésbé drága, és van belőle ízesítetlen?


2012. júl. 28. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom, 100%whey-ből van, de az nekem az ára miatt csak végső lehetőség.
2012. júl. 28. 13:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen egyszer vettem Naturás natúr tejsavóproteint, nos ennek kb tökugyanolyan íze van. Kicsit csomósodásra hajlamos, és az 5 kilós zacskó végére már elég unalmas az íze, de szerintem bőven kibírható. Mivel a Myprotein egy egész tápkiegcég, árul más cuccokat is, és nem jelentkeztek olyan tünetek nálunk, amik az alacsony protein, magas tejcukortartalomra utalnának (ahogy a hamisítványokban van), azt mondom, szerintem megbízható.


Más, hasonló jó, amit ismerek: [link]

2012. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs vele gond, nyugodtan veheted.
2012. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A Myprotein, egy igen nagy angol cég. Azért olyan alacsonyak az áraik, mert közvetlenül élelmiszeripari alapanyagokat gyártóktól vásárol. A közbenső árfelhajtó viszonteladókat így kiiktatják! Közvetlenül saját maguk árusítják. Nem használnak csicsa, évente dizájnerek által megálmodott dobozokat. Sima, egyszerű, nem flancos zsákokban árulják a termékeiket. Aki tüzetesebben, és régóta figyelemmel kíséri őket az láthatja, hogy legtöbb esetben az élelmiszergyártóktól megvásárolt 50kg-os alapanyagokat, kisebb, a fogyasztók által kipróbált 2-5kg-os zsákokba csomagolják (lásd a proteineket). Az aminok szintén csak kisebb 250g- 500g vagy 1kg-os zsákokba vannak töltve.


A minőség is garantált, hiszen akkreditált, FÜGGETLEN (!!!) cég az UKAS vizsgálja be a termékeiket. SGS ISO9001 tanúsítvánnyal rendelkeznek. Márkás gyártóktól alapanyagait csomagolják. KreAlkalyn, Creapure (pl. a creatinok esetében). Proteinek, aminoknál PeptoPro. Teszteli a világ legnagyobb kábszer-drog laboratóriuma is ISO 17025. Doppingmentes termékek.



Több hasonló filozófiával működő cég is van. Mint például a Stillmass termékek:

[link]

2012. júl. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!