Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akinek van némi tapasztalata...

Akinek van némi tapasztalata a Ju Jitsu-ról segítségét várom. Pl, mi a véleménye, önvédelemre jó-e, megéri-e tanulni, BP-n valami normális helyet ahol rendesen tanítják?

Figyelt kérdés
A neten olvasgattam róla és megtetszett. Esetleg azt is megköszönném, hogy mihez kötött, hogy ezt a harcművészetet tanuljam?

2012. júl. 28. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A jujutsu általánosságban jó önvédelemre, persze mostanság néhány iskola elkezdett versenyeket rendezni, ami a harcművészeti technikáknak nem tesz jót.
2012. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 3 évig jártam ju-jitsura sajnos ez az év érettségi miatt kimaradt :D de tervezem továbbra is, ugyanis nagyon hasznos. Nem csak harcban, hanem egy közösséget ad, illetve hatalmas fegyelemmel ruház fel ami az életben is elengedhetetlen szerintem. Én ide járok, csak ajánlani tudom: ju-jitsu.hu

(budapest) És arra a kérdésre hogy mihez kötött?! Szinte semmihez csak vigyázni kell magadra, nameg van egy bizonyos havi költsége de elég rendesen olcsó. Viszont annak semmiképp nem ajánlanás a ju-jitsu-t akinek valami pl csípő sérülése van. Mert kifejezetten sokat kell használni az izületeket edzésen ;) Mindenesetre sok sikert hozzá!

2012. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja az "önvédelemre jó-e" választ kihagytam.. De igazából nem is baj. Egy átlagos támadás (ütés, rugás) ellen természetesen hatékony és életszerű, de mint mindegyik harcművészet ez is helyzetfüggő.
2012. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nincs semmi sérülésem, a havi költség ahova Te jársz ott mennyi?
2012. júl. 30. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem idén 4000ft volt 1 hónapra, viszont annyiszor mehetsz ahányszor akarsz..
2012. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!