Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van hányingerem ha túl...

Miért van hányingerem ha túl sokat edzek?

Figyelt kérdés

Tudom,ez mindenkinél így van,legalábbis sokaknál,de azt nem tudom mitől.

22/L


2012. júl. 28. 18:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Nem érzem formátlannak.Ümm..miért idegesít ennyire az,hogy nem végzek komplett edzéstervet?:)

Honnan veszed,hogy aránytalan lennék?Nem értelek,kicsit kiborultál :O

Ó!Megnéznélek téged is,biztosan tökéletes lehetsz,ha ennyire bosszant más tökéletlensége'

Talán ha találkoznánk sokkal kedvesebb lennél...mint a legtöbb férfi...

2012. júl. 28. 20:27
 12/28 anonim ***** válasza:

A megfontolatlanság és az indokolatlan cselekvések idegesítenek csak (: Az aránytalanság meg kivédhetetlen, ha nem edzel minden testrészedre egyenlő mértékben. Nem állítottam, hogy már most az vagy, de ha így folytatod, tuti az leszel, még ha fel se tűnik, mert nagyon kevés a valóban szép, arányos, sportos csaj. A tökéletességen meg már dolgozok, de ezt sem értem, hogy mi köze van a témához. Vagy ha egy valóban tökéletes testű férfi mondaná, feltétel nélkül elhinnéd?


Attól meg ne félj, hogy a szépséged majd megbolondítana :D Én ahhoz túl racionális vagyok.

2012. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hm...Mi köze a témához...Mindig ezzel jössz.Kit érdekel más,mi köze a témához'

Na de kérem,a téma itt a hányinger,tehát azt hiszem a vitánkat be is rekeszthetjük.:)

Én viszont nem akarok tökéletes lenni,hiszen ez annyira nézőpont kérdése.

Ne haragudj,ha megsértettelek,természetesen tudom,csak segíteni szeretnél.

2012. júl. 28. 20:45
 14/28 anonim ***** válasza:

Perszehogy (: No problemo. De akár az is lehet, hogy túlerőlteted a faredzést, mivel azt írod, hogy akkor jön elő ha "túl" sokat edzel.

Tényleg, mennyit tolod hetente? (ez már on)

2012. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hát..szívem szerint mindennap csinálnám.Mivel be kell iktatnom pihenőt,így kb 5 nap egy héten.Abban pedig igazad van,hogy a farizmokra több időt szánok,de legalább ez az egy biztosan hatásos:D 1kg-os súlyokkal csinálom,az időtartam meg elég eltérő,de amikor érzem,hogy már végképp nem megy és előjön a hányinger is,akkor abbahagyom.Tudom,tudom amatőr vagyok,holnap mélyebben beleásom magam a témába:)
2012. júl. 28. 21:04
 16/28 anonim ***** válasza:
de még mndíg nem tudjuk miért van hányingere a kérdezőnek. miket szoktál enni?
2012. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Na akkor itt lesz a probléma... egyáltalán milyen gyakorlatot végzel? Az edzés nem kumulatív, sok kicsi gyakorlat hatása nem adódik össze, inkább kvantált, valahogy úgy, mint a fotoelektromos effektus, el kell érni egy bizonyos energiamennyiséget egybe ahhoz, hogy változást indítson be. A napi ötszöri egykilós bohóckodás nem is tudom mire jó egyáltalán... hogy izomépítésre nem, az biztos.

Tényleg ásd bele magad jobban, akár itt a keresőbe beírod a fenékedzés szót, és kijön a napi 3-4 erről szóló kérdés, ahol minden le van írva.

2012. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Nem napi ötszöri.Az tényleg érdekes lenne:D Heti 5nap.

Mit eszek?Hát...A húst eléggé kerülöm.Rizs,zöldségek,hüvelyesek,rengeteg burgonya,főzelékek,sajtok...És sajnos csokoládé mániás vagyok.

2012. júl. 28. 21:16
 19/28 anonim ***** válasza:
hát ha pl edzés előtt 1 órával betankolsz az édessz*rokból, nem is csoda, hogy hányingered van :) húst miért nem eszel? ejnyebejnye
2012. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Jólllvanna, elírtam :D Lám, én sem vagyok tökéletes, mint látod.

Vega vagy, hogy kerülöd a húst, vagy nincs elvi háttere? Csak mert ez így megdobva a csokival háát...... nagyon hát.

2012. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!