Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van hányingerem ha túl...

Miért van hányingerem ha túl sokat edzek?

Figyelt kérdés

Tudom,ez mindenkinél így van,legalábbis sokaknál,de azt nem tudom mitől.

22/L


2012. júl. 28. 18:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ümm...hát.Szakács vagyok.Elég sok húst kell feldarabolnom,kloffolni,stb.Eléggé elmegy tőle a kedvem,sokszor undorítónak érzem.Nagyon ritkán azért eszem,de az nem valami jelentős mennyiség.

Igen előfordul,hogy edzés előtt nasizok(Előtte 1 órával pl).Na persze ezt nem úgy kell érteni,hogy felfalok mindent ami édesség:)Egy szelet csoki,süti vagy puding...

Na hát akkor ezeket is inkább edzés utánra halasztom:)

Semmi baj,mindenki téved:D

Köszönöm,hogy segíteni próbáltok!

2012. júl. 28. 21:26
 22/28 anonim ***** válasza:

És ha szakács vagy, nem tanultál valami táplálkozáselméletet, drága? :D A fehérje az izmok építőköve, a jó fehérje meg a húsban van. Csirke, mondjuk.


A beleásáshoz jó olvasgatást:

[link]


[link]

2012. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
De igen,tudom...De annyira...Jó ez egy hülye példa,de annyira...hús ízű.És bosszant,hogy egy döglött élőlényből kell falatoznom.Tudom persze,legjobb lenne a jó' kis csirkemell,sovány húsok:D Azért elolvasom ezt is:)
2012. júl. 28. 21:37
 24/28 dirtboy ***** válasza:

én inkább döglötten eszem őket,engem zavarna hogy harapnám a húsát és még mozogna,rúg kapálna,meg rikácsolna.


:D

2012. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hát igen, a béka is döglötten finom. Próbálkozhatsz élővel, de az még gusztustalanabb lenne :D A növények szintúgy elhaláloztak már, mire a szádba kerülnek, nem kell túlparázni :D
2012. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Jolvan,kissé sok"mi történik a vágóhidakon" dolgot néztem:D Pedig valóban elég undorító több kg húst felszeletelni...Talán rossz szakmát választottam.

Igazatok van,ezentúl legelem a salátát,hogy ne kelljen hulla zöldséget fogyasztanom:D

Na jó,ma is megismerhették az "értelmes"énemet:P

Mindenesetre köszönöm,hogy fáradtatok.Most inkább pihentetem az agyam kicsit:D Jó éjt!

2012. júl. 28. 21:45
 27/28 anonim ***** válasza:
jajj hallod :D olvass már utána, hogy egyáltalán miért kezdték el tenyészteni az emberek nagyon annak idején a házi tyúkot. arra való, hogy MEGEDD! :D
2012. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Ha túl keményen eddzel hányingered lesz. Akkor is ha eddzès elött 1-2 órával ettèl. A szervezet túlterhelődik. (Ez általában hosszútávfutásoknak, intenzív gyakorlatoknál fordul elő.
2023. aug. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!