Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 29. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cutler az isten :D
2012. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehéz, mert nem tudni, honnan indultál. Egy kis tömeg mehet még.
2012. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az alkalmassági orvos másfél éve kb azt mondta fizikai munkára,hogy: "hát..hümmm..nem tudom mit csináljak magával,nagyon gyenge a háta" és valami kamaszkori tatásom volt,vagy talán tinédzser tartás.Ilyesmiket mondott és ,hogy ússzak.Kaja olyan,amilyen több emberhez alkalmazkodás és pénz akadály miatt.Kiegészítő,konditerem nuku.Súly is viccesen kevés,de elszántság van bőven. :)
2012. júl. 29. 21:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Otthon megy fegyencedzés vagy súlyzós? Étrend nélkül nehezebb a dolgod.
2012. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
öcsém ez nagyon fos és most látom csak pár napja te magyaráztál nekem TESÓ,hát ilyen szar hátam lenne feltenném a buszra azt integetnék neki,Montez meg itt kedveskedik hogy kis tömeg kéne még nem tudjuk honnan indultál,mondjuk ki ez egy fos hát ez egy semmi,eddzél még rá
2012. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De gondolom senki nem kezdi nagy, szálkás izomzattal vagy legalább is kevesen, :) így nem szeretek leszólni senkit. Majd edz még rá pár évet és jobb lesz. Az írásomból is kitűnt, hogy kell még rá tömeg, csak ezt meg lehet normálisan is fogalmazni.
2012. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tesó,nem azt mondtam,hogy izomállat vagyok meg ilyeneket,hanem azt,hogy nem jó a az alkohol és a drog semmire.de még mindig itt tartunk? :)
2012. aug. 7. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
nem csak véletlen megtaláltam ezt a kérdést és láttam hogy te írtad ki tesom,tudtam amugy hogy ilyen gyerek vagy már az írásodból vágtam meg a névből boyka ilyeneket csak még kezdő kisfiuk adnak maguknak ezt tudja mindenki komolyabb,de nem vitazni jottem cs nem hagyhatam szó nélkül
2012. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
karod mekkora hadd kérdezzem már meg(nem ge.cizésből)
2012. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36körül nem?
2012. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!