Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most töltöm le az Insanity 60...

Most töltöm le az Insanity 60 napos edzésprogramot. Vélemények róla? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon sok tornát és edzésprogramot kipróbáltam már, amikkel nem jártam sok sikerrel. Tegnap olvastam elősször erröl a 60 napos edzésprogramról, ami nagyon megtetszett, és ma már szeretnék is tornázni rá. Ugy tudom van ehhez egy táblázat, amiben le van irva hogy melyik nap melyik videóra kell tornázni. Valaki küldene nekem linket róla? És még az lenne a kérdésem, hogy aki végigcsinálta mennyit fogyott tőle megfelelő diétával alkalmazva? Én 165 cm vagyok, és 72 kg. Szóval van rajtam súlyfelesleg, és reménykedek hogy ezzel az edzéssel formába tudom magam hozni és hatásos is lesz :)
2012. júl. 17. 11:24
 1/10 A kérdező kommentje:
áááá inkább haggyuk is :( Ma kezdtem el az állapotfelmérős részét, az állóképességem egész jó mert már tornázok pár hónapja de majdnem elájultam meg szédültem közbe..Nem nekem való mégsem pedig ettől vártam a csodát :( Az ugrálós részeket eleve kihagytam belőle, UTÁLOM!!!!!! Inkább megveszem a legjobb fogyi kapszulát aztán majd lefogyok attól...Hihetetlen :( miért kell ennyit szenvedni hogy az ember vékony legyen..vagy csak pár kilóval könnyebb :( Elegem van az egészből :(
2012. júl. 17. 17:01
 2/10 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Az Insanityt nem ajánlják kezdőknek. Azért lettél rosszul, mert túlságosan leterhelted a szervezeted. De ha kihagysz részeket (mert utálod), akkor neked nem is ajánlott semmilyen otthon, egyedül végezhető edzésprogram. A fogyi kapszulától lefogysz ugyan, de ha abbahagyod újra jönnek a kilók. Figyelj oda a kajára! Minőségi kaját egyél! Kevés szénhidrát, sok fehérje, rost, magas vitaminbevitel mellett. Esetleg próbálj egy ketogén diétát. Legyél kitartó! Menj edzőterembe, ha nincs elég motivációd arra, hogy otthon edz. Ne szégyelld a tested, még akkor sem, ha nem vagy vele megelégedve. Mindenki azért jár edzeni, mert változni akar, nem néznek ki senkit! Edz keményen és meglesz a gyümölcse még akkor is ha az első pár hét szenvedésnek fog tűnni. :)
2012. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy honnan töltötted le? A videók fent vannak thepiratebay-en, de csak néhányat tudok megnyitni, a többi dmg fájl lesz és ahhoz meg nem értek. Pedig nagyon el szeretném már kezdeni.
2012. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dogmatix91 ***** válasza:
Én ncore-ról töltöttem le. Van jó pár, ilyen edzésprogram fent. Ha neked nincs profilod, akkor biztos lesz valamelyik ismerősödnek. Edzés közben igyál vizet, de egyszerre ne sokat, csak 1-2 kortyot max. Én fél liter vízbe szoktam 1 csipet sót rakni (nem érezni rajta), mert a sejtek kiszáradnak és pótolni kell edzés közben is. Vagy valami izotóniás italt ha van rá keret. Az első hetet ha végigszenveded akkor utána már jobb lesz. Én amikor elkezdtem edzeni akkor az első edzés után még hánytam is, de a második után is hányingerem lett. Konkrétan az Insanityt még nem csináltam végig ezért ezzel kapcsolatban nem tudok sok tanácsot adni, de legyél kitartó. Csináld végig az edzést, még akkor is ha nem tudod megállás nélkül, de sose állj le hosszú percekre. Nem kell olyan tempóban csinálni, mint ahogy a videóban csinálják, hiszen azok már régóta ezt csinálják. A kajára tényleg nagyon figyelj ha fogyni szeretnél. Egy nap egyél 5-6 szor kis adagokat. Sose legyél éhes, de sose lakj jól. És naponta igyál minimum 3 liter vizet. Azért gondold meg hogy egyből az Insanityt szeretnéd e csinálni, mert elég kegyetlen (ezért sem álltam még neki + én még hízni/izmosodni szeretnék). Ha nekiállsz akkor gyötörd végig magad rajta. De ha a kaját elcsalod akkor nem fog akkora változást hozni. Én minden reggel megnézem/meghallgatom ezt a videót http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58&feature=g-like engem tényleg motivál, erőt ad a küzdelemhez. Lehet neked is segít. Jó edzést!
2012. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Videóban miért nincs egy kövérebb ember aki együtt tornázik a többivel? Lenne valami szemmel látható eredmény vagy csont sovány ember.
2012. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Dogmatix91 ***** válasza:
azért, mert ezt alapvetően nem a duci embereknek találták ki. Ez egy haladó edzésterv, ami még az átlagos, vagy az átlagosnál valamivel jobb kondiban lévő embereket is megviseli. De a videókból is láthatod, hogy a résztvevőkből is kidőlt pár az edzés végére. a P90X egy fokkal humánusabb, de ahhoz meg kellenek eszközök.
2012. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dogmatix91 ***** válasza:
sikerült elkezdeni? Hogy haladsz?
2012. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is elkezdtem, és a tesztnél én is abba hagytam,mert szédültem. de másnap megint neki kezdtem,és már nem volt semmi bajom. sőt tovább is jutottam, szóval ne add fel.

Minden nap próbálj a tesztből egy picivel többet csinálni, szoktatni a szervezeted,és meglátod sikerül

sok sikert hozzá

2013. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
p90xet próbáld ki :).Sokkal barátságosabb kezdőknek.Utána mehet az Insanity.
2013. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Banya92 válasza:
Sziasztok! Én is most töltöttem le ncore-ról, és engem az érdekelne, hogy hogyan kell csinálni :D Mármint úgy értem, hogy több blokkra van ugye osztva, és minden nap másikat kell? Vagy ti hogy csináltátok? Kicsit kesze-kusza még nekem a dolog, lehet hogy tök egyértelmű csak én nem értem, bocsi :D
2013. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!