Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? ( bővebben lent )

Mit sportoljak? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, sok fotós mondja hogy szép az arcom,ezért szeretnék modellkedni,ám 162 centimhez társuló 59 kilóm nem enged. Idén ballagtam,előtte sikerült sokat fogynom,de sajnos a csokikat,sütiket nem tudtam elhagyni,így visszahíztam. Nagyon zavar,hogy nem tudok a strandra menni... Olyan sportot keresek,amivel fogyni is tudok, de hosszú távon versenyezni is. Táncoltam régebben,csak a csapatunkkal nem mentünk soha versenyekre,ezért kiléptem. Valaki tudna ajánlani valamit, amivel versenyezhetek? ( Mind egyénileg és csapatban is szívesen sportolok!)

2012. júl. 29. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Futás . Remek alakot ad :)
2012. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NagyonGonosz ***** válasza:
Konditerem ? Annál jobb alakot semmit nem fog adni. Viszont a csokik és a nyalánkságok felejtősek, étrend szerint kell étkezni.
2012. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet hülyén fogalmaztam,de nekem inkább valami olyan kéne,amibe versenyezhetek,így látom értelmét.


Mert régebben spinningre jártam, tök jó volt, de a 10. alkalomra már csak kényszerből mentem el...Meguntam. Nos ha versenyezhetnék, akkor legalább az tartaná bennem a lelket.

2012. júl. 29. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!