Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sportolok/mozgok miért...

Ha sportolok/mozgok miért lesz piros az arcom?

Figyelt kérdés

Tudom, elsőre hülyén hangzik, de észrevettem, hogy vannak olyan emberek akik nem pirosodnak ki. Nem csak a mindennapi életre gondolok, hanem ha tv-ben is van valamilyen sport pl. foci, tenisz stb. és látok olyan sportolókat nem is keveset akik alig pirosodnak, vagy egyáltalán nem.

Ráadásul én nem csak az arcomon hanem a homlokomon is az államon is pontosabban szó szerint az egész fejem piros

akkor ha jobban megerőltetem magam. :( :$

Mitől van ez? És lehet valahogy csillapítani ezt?

Köszönöm előre is. :)



2012. júl. 30. 16:08
 1/6 dirtboy ***** válasza:
magas pulzustól és hogy feljebb megy a vérnyomás
2012. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Az addig rendben is van, hogy felmegy a vérnyomás, pulzus, de miért van az, hogy valaki tök piros, valaki meg nem avgy csak nagyon minimálisan???

2012. júl. 30. 16:18
 3/6 dirtboy ***** válasza:

jobb az állóképessége gondolom,nem viseli meg úgy az terhelés őt mint téged.

ne félj egy maraton után mindenkinek piros a képe.

2012. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Hát a négger sportolók tutira nempirosodnak :p

Am szerintem is azért lesz piros az arcod mert felmegy a vérnyomásod a terhelés hatására! Az élsportolok pedig már hozzávanak szokva a terheléshez ! És huzzamosabb idő után ők is pirulnak!

2012. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. :)

Igazatok lehet, végül is nekem alapból pirosas az arcom, nem vagyok sápadt arcú....

2012. aug. 1. 13:56
 6/6 anonim válasza:

Ez végül is logikusan hangzik, amiket írtok, hogy az edzetlenségtől lesz tökre piros valakinek a feje...


Na de az hogy van, hogy olyan emberek nem pirosodnak ki egy-egy kényszerűbb megerőltetés után, akik tényleg nem mozognak szinte semmit, én meg aki rendszeresen futok (kb egy órahosszán át tudok folyamatosan, szóval nem hiszem, hogy az állóképességemmel baj lenne), egy 10-12 perces folyamatos és intenzívebb mozgás után már vörös vagyok?

2012. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!