Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A myomax professional anabolik...

A myomax professional anabolikus szteroidnak számít? Mert nem nagyon vagyok képbe az ilyen dolgokkal

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy egy gyógyszergyárba dolgozok és mellette edzek namármost ha az orvosi vizsgálaton kiderül hogy szteroidozok akkor kirúgnak az állásomból és azt szeretném kérdezni hogy szedhetek pl.: scitec és biotec termékeket vagy bajom lesz belőle? előre is köszönöm
2012. júl. 30. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nyugi én harmadéves gépész leszek, de sok kolléga azt sem tudja melyik irányban kell meghúzni a jobbmenetes csavart. lazítaná, erőlködik, de ráfelé szorítja :D szóval mindenhol vannak ilyenek
2012. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Van, aki rászolgált, ahogy látom :D De hát ez van, most már ezzel kell boldogulnom. Ha okosakat beszélek, majd engem is megbecsülnek.
2012. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!