Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » FONTOS Holnap kezdeném (augusz...

FONTOS Holnap kezdeném (augusztus 1. ) akkor szeptember 3-ra milyen eredmény várható? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Szóval,ahogy mondtam holnap kezdeném,és szeptember 3-ra,sulikezdésre szeretnék valamilyen látható eredményt.(most kezdem a gimit)Lehetséges?Futnék,este,kb.10 percet tudnék elsö alkalommal mert mostanában nagyon el lustultam.Ugye:"Itt a nyáriszünet nem kell tanulni gépezzünk nézzük a tv-t" na kb igy voltam.

158cm vagy.Nemtudom pontosan hány kiló mert ami van itthon mérleg 45-öt mutat ami szerintem lehetetlen,mert elég vastag combjaim vannak és nagy hátsóm,(ezekbeől szeretnék valamit leadni) barátnőmnél pedig 49et barátnőmnél pedig aki sokkal vékonyaabb nálam 52-t mutatott.(ugyan olyan magasak vagyunk)

Lesz eredménye a futásnak sulikezdésig?

14/L


2012. júl. 31. 09:32
 1/7 A kérdező kommentje:
158cm vagyok*
2012. júl. 31. 09:32
 2/7 anonim ***** válasza:

10percd futás semmi, főleg ha közbe étrend sincs. Amúgy se kéne 49kg-ról fogynod :D

Azért vékonyabb 52kg-nál mert rajta izom van nem pedig zsír.

Az meg vicc hogy 49kg-val 10perc futás se megy. Annyit még az otthon ülő 80kg-s nők is lefutnak 1alkalommal.

2012. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát azért ilyen alapvetődolgok mint pl nincs cukros üditö csak napi 3liter víz.meg nem eszek kb 7után meg nem eszek amugyse sokat ezek természetesen lennének.

De azt is mondtam hogy nem hiszem el hogy 4 kilo vagyok mert vagy 55nek kinézek minimum. jo mondjuk akkor egy 15 perc menne de több nem.mondom,egész nyáron IDÁIG csak a gép/tv elött ültem.

2012. júl. 31. 09:45
 4/7 A kérdező kommentje:
49*
2012. júl. 31. 09:46
 5/7 A kérdező kommentje:

most néztem meg pontosan 167 cm vagyok a combom a legvastagabb részen 48cm.

a mérleg 44 kilot mutatott amiböl kiderült hogy rossza mérleg:D

2012. júl. 31. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Hehe, nekem is elromlott a mérlegem, és az is azzal kezdte, hogy hirtelen 44 kilónak mutatott. :D 165 cm vagyok, kicsit elkerekedett a szemem. :D


Aztán vettem egy új mérleget, és akkor is elkerekedett, mert kiderült, hogy jó 3 kilóval több vagyok, mint amennyinek hittem magam, mikor még elvileg "jó" volt a régi mérlegem.


Tanulság: ezek a szobamérlegek arra nem alkalmasak, hogy PONTOSAN megmondják, hány kiló az ember. (Az új mérlegben sem vagyok teljesen biztos, uszodai - biztosan pontos - mérleggel összemérve az meg túl sokat mutat.)


Szobamérleg arra alkalmas, hogy a trendet kövest, és körülbelüli fogalmad legyen a súlyodról.

2012. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Yo! Nos talán még nem késő beírnom.. de amit mondtál h nem eszel sokat és közben futnál/edzenél valamit, az úgy nem a legjobb ötlet nem azt mondom h edd tele magad de ne koplalj néha 1-1 gyümölcsöt bevihetsz az étrend mellett..És szerintem is kicsit kevés az a 10-15perc futás mondjuk mellette egy kis torna vagy ugrókötelezz az majd megizzaszt..
2012. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!