Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg az lenne a megoldás,...

Tényleg az lenne a megoldás, ha nem ennék egész éjjel?

Figyelt kérdés
Eddig nappal dolgoztam (hol délelőttös voltam, hol pedig délutános), de most jön egy időszak, mikor éjszakás leszek. Erre mondta az edzőm, hogy nem baj, kibírom, hogy egész éjjel nem eszek, maximum egy almát... Ez nekem furán hangzik. Ha dolgozok este 10-től reggel 6-ig, akkor végig éhezzek? Nem kellene itt is 3 óránként enni? Mert ugye mikor hazaérek, úgyis lefekszem aludni, 2-3 körül pedig felkelek. Nem az lenne a logikus, ha akkor lenne az első étkezésem ("reggeli"), utána mennék edzeni? aztán úgy működnék éjszaka, mint amúgy nappal (étkezés téren)? Segítsetek, összezavarodtam! :) Amúgy diétázom.
2012. júl. 31. 13:22
 1/6 dirtboy ***** válasza:
hát az tuti hogy az edződ egy hülye,ha este dolgozol reggelig és akkor nem eszel semmit,nappal alszol akkor mégis mikor egyél ezt nem kérdezted tőle?
2012. júl. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abban az időben, míg nem alszok és nem dolgozok... Tehát felkelés utántól 9-ig, míg el nem indulok dolgozni.
2012. júl. 31. 13:26
 3/6 dirtboy ***** válasza:
hülyeség,este is egyél hiszen fel vagy ,dolgozol nem alszol
2012. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaja, ha éjszaka fenn vagyok valamiért, akkor is tolom a 3 óránkénti étkezést.


Ha nem tudok minőségi kaját, akkor veszek valami finomat, még az is jobb a szervezetnek, mintha nem ennék semmit és éheznék.

2012. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok edző, de ez szerintem is hülyeség. Egyél 3 óránként, hiszen neked éjjel van nappal, akkor vagy fent. Alvás közben meg nem fogsz felkelni 3 óránként úgysem, nonszensz.
2012. júl. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szervezeted nem érdekli, hogy sötét vagy világos van. Ugyanannyi tápanyag kell neki akkor is amikor sötét van, mint amikor világos :D. Tehát hülyeség lenne ha nem ennél.
2012. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!