Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám itthon izmosabbá...

Hogyan tudnám itthon izmosabbá tenni a felkarom? (nő vagyok)

Figyelt kérdés

Olyasmit szeretnék, mint amilyen Sarah Connornak volt a Terminátor c. filmben.

Az alakom jó (tehát fogynom nem kell), a karom is formás alapból (nem plöttyedt), de szeretném, ha hasonlóan nézne ki.

A Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért sorozatot eléggé kedvelem, de nem tudom, hogy a kar gyakorlatokkal ezt mennyire lehetne elérni. Természetesen minden nap tudnék időt szakítani az edzésre, nem vagyok lusta..viszont konditeremre nincs pénzem, ezért itthon szeretnék tornázni-gyúrogatni. Van két db 2 kg-os súlyzóm.

Tudnátok ajánlani hatásos gyakorlatokat, esetleg írnátok valami edzéstervet nekem? Vagy bízzam magam Rubint Rékára?


Képek: [link]


[link]



2012. aug. 1. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pedig súlyzós edzés kellene vagy fegyencedzés. Ha nincs súlyzód, akkor mehet a saját testsúlyos edzés, mert a 2kilós súlyzócska még ajtót kitámasztani sem jó sokszor.:) Attól nem lesz izom.

Töltsd le a fegyencedzést, nőknek is jó, azzal összehozhatsz tiszta étrenddel egy jó formát.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Cicasúlyzó cicalányoknak.:)

Ha izmosabbá szeretnél válni nagyobb súllyal edz!;)

2012. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,hogy egy nő miért gondolja,hogy másként kell csinálni,mint a férfiaknak?Ugyanazon az elven működünk. :)
2012. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mert azt gondolják, hogy ha hozzáérnek egy 5kg-nál nagyiobb súlyzóhoz, a tenyéren levő szuperérzékeny mikroidegsejtek azonnal érzékelik ezt, és ennek hatására hatalmasra növekszik a test összes izma.
2012. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ja am Monteznek igaza van
2012. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nektek is igazatok van.:)
2012. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De tényleg,azon szoktam nevetni,amikor azt mondják,hogy "de nem akarok túl izmos lenni" :) Ezt a súlyzós edzés szó hallatán.Férfiak milliói pedig sok-sok évet küzdünk azért,hogy végre kitörjünk a nyeszlettségből és legyen rajtunk egy kis izom,hogy nézzünk ki valahogy.És ez sokszor évek kő kemény munkájával sem jön össze. :)
2012. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

bár az izmos szó is elég relatív a nők ezt a formát is előszeretettel nevezik undorítónak:

[link]

2012. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
akarom mondani sok lány. nincs olyan, hogy "a lányok" bocsi :)
2012. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Maikku nagyon rendben van szerintem, még arcra is.:)
2012. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!