Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » L karnitin kapszulat vagy...

L karnitin kapszulat vagy italt lehet kapni Dm-ben? Aki mar vett ott mennyibe kerult? Melyik fajta volt es milyen volt a hatasa?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem csinál, mert csak akkor fejt ki bármilyen hatást, ha kardiómozgást végzel. Viszont ha kardiózol, akkor fogysz, szóval nem lehet tudni, mennyit számít, de sok értelme nincs. Ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor halottnak a csók.
2012. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Heti 3szor kardiozom.Kaloriat szamolok.1200-1300kcalt viszek be.168\78kg vagyok.Ket het alatt 2kg ment le.Arra gondoltam edzes elott l karnitin utanna meg feherje turmix.Igy milyen?
2012. aug. 3. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Edzés előtt 1,-1,5 órával szilárd kaja kell, pl csirke-risz-zöldség. Edzés előtt fél órával mehet 2g L-karnitin, ami segít a zsírok mobilizálásában. Edzés után pedig protein+glutamin, ha szálkásító diéta van.
2012. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig a 100% whey proteint ittam(piros csomagos).Eleg eros testfelepitesu vagyok,szeles hat,vall,szeles csipo,(ami a szules utan megszelesebb lett)elso sorban fogyni szeretnek.Erre a celra ez a protein megfelel?
2012. aug. 4. 05:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, megfelel, de ez csak egy kiegészítő, a komplett étrenden múlik a forma. Tehát szálkásító diéta kell:

Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. aug. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi Montez:)
2012. aug. 4. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!