Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek a kötelező...

Mi a véleménytek a kötelező heti öt tesióráról?

Figyelt kérdés

Igazából csak vélemények érdekelnek.


Én gimnazista lány vagyok, búvárkodom, táncolok, futok rendszeresen, nem lehet azt mondani hogy nem vagyok sportos, és lusta vagyok.

Kéttannyelvű gimibe járok, van hogy kilenc órám van, de hétnél se nagyon van kevesebb, van hogy 4ig a suliban vagyok. Nem panaszkodom, mert jó így hogy pörögnek a dolgok, és nem unatkozom, de a tesiórákat a suliban a hátam közepére sem kívánom. Pedig szeretek mozogni!


Én megértem, hogy azt szeretnék ha a gyerekek többet sportolnának, de basszus könyörgöm, esetleg általánosban vagy tudom is én. Aki szeretne, az úgy is elmegy délután a szabadidejében sprolni vmi olyanra amit SZERET. Külföldön tesiórán a gyerekek megtanulnak görkorizni meg csomót játszanak, nem úgy mint itt, h osztályozzák pl a kislabdahajítást...

Nekem nem hiányzik 10. órára egy tesióra, vagy vmi témazáró után. Szerintem sportoljon a szabadidejében mindenki azt amit szeretne, mert ha kötelező, akkor úgy is mindenki fújolni fog, akkor pedig még szabadidejében sem sportol senki...



2012. aug. 3. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

nem csak 9.-ig lesz 5nap / hét tesióra?

vagyis 10-től nem lesz

a sprtolás híve vagyok de a tesiórás f*szságokkal az ember nem igazán ér el semmit

MEGUTÁLTATJÁK A KÖLKÖKKEL a tesit

esetleg ugy van értelme ha jó dolgok vannak csinálva.

Pl hétfő kosár röpi foci válassz

kedd erőléti stb

egy hétre 1-2 erőlét a többi szabadonválasztott és kész

de biztos nem így lesz :(

am 10.es vagyok

2012. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szoondiii ***** válasza:
Heti 5 Taichi gyakorlás, jobb lenne dee.. kezdetnek ez is valami..
2012. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy elsőnek igaza van és csak 9.ig lesz. Ha így van, akkor elnézést kérek, nem jól tudtam. :)
2012. aug. 3. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
jó tesi tanárral biztosan mindenkinek hasznos lesz ... Nincs abban semmi baj h. olyan sok sporttal ismerkedünk meg az évek folyamán, most legalább több idő lesz rá.
2012. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MrPifta ***** válasza:

mivel már nem járok suliba, jó ötlet :)


Ahová suliba jártam, pont elég volt a tornaterem heti 3 órára mindemn osztálynak. Így mindig foglalt volt. Ezután este is lesz néhány osztálynak óra?

2012. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alap ötlet jó, de így értelmetlen. Én már 12. es vagyok nincs bajom a sporttal, de értelmetlennek találom ezt mert egyrészt rengeteg olyan suli van ahol alig ha van egy tornaterem és az sem megfelelő, már ott bukott a dolog hogy hogyan mozogjanak a tanulók. Itt a körülményekkel van a baj. Értelme még akkor lenne ha biztosítanának mindent ami ezekhez kell, és a diákoknak meg kedvet adni a sportolásra nem rákényszeríteni őket.

Az is baj hogy így ahogyan te is mondtad sokkal több órájuk lesz és annak gáz aki messzebbről jár be és jár külön sportkörbe sportolni amit szeret, és lehet arról is le kell mondania csak azért hogy azt csinálja amihez nincs kedve. És itt lesz majd a baj hogy ezzel mindenki kedvét elveszik majd a sportolástól és ezért lesz rosszabb a helyzet.

Ebbe az egészbe a húgom érintett most kezdi majd a 8. osztályt és így is lesz majdnem minden egyes nap 7 órájuk most hogy lesz a kötelező minden napos tesi lesz 8 órája és kb 4-5 körül ér haza plusz tanuljon is mert most van az az idő hogy a legjobban teljesítsen ahhoz hogy felvegyék oda ahová menni akar.

A véleményem röviden annyi hogy egyetértek is ezzel meg nem is.

2012. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én egyetértek az első válaszolöval. Én nagyon szeret pl úszni de a tesiket rühellem. Csak hülyeségeket csinálunk egy hülye tanárral... brrr
2012. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"KIRÁLY LESZ... Akkora baromság... Ne hidd azt, hogy nem tudok mozogni, hetente 2x futok, és 3x megyek le az edzőterembe. Utálom a tesit, mert nem vagyok jó semmiből, pl. nem tudok kötelet mászni. Sem kislabdát hajítani. Öröm, hogy 11.-es leszek, ezért rám nem vonatkozik, de majd jövőre, mikor MINDEN erőm az érettségire menne, Istenem de jó is lesz, elmehet tesire! Minden vágyam! Nézzük, idén nem lesz már 6 órám, ami azt illeti, negyed 4kor csengetnek a 7. órámról. Ha utolsó lesz plusz tesi, akkor negyed 5kor, 5re jöhetek haza tanulni (szupi!), vagy 0. óra, tehát így 6kor indulnom kell, (ismét szupi!), vagy napközben, amikor is totál leizzadok, persze van zuhanyzó, de 15 perc alatt 30 lány nem zuhanyzik le, pláne mert később engednek ki, alig tudok átöltözni. Szóval királyok a döntések amiket hozunk emberek, csak így tovább!!"

Másik kérdésre írtam, merthogy állítólag 2013-as tanévtől minden évfolyamon lesz

2012. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!