Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ido utan latszik a...

Mennyi ido utan latszik a hasizom?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel hogy nincs rajtam semmi zsir es elkezdek intenziven hasizmozni mondjuk 150-200 felules/haspres naponta. Mennyi ido utan kezd kiformasodni a hasizmom?
2012. aug. 3. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs rajtad semmi zsír, akkor most is látszódna a hasizmod. Nem kell minden nap hasazni, elég heti 3 is. A zsírt pedig a diéta és aerob edzés csökkenti a hasadról is.

[link]

2012. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
latszik is a hasizmom de azt szeretnem hogy olyan nagyon formas legyen mert a helyzet az hogy nem csak a zsirt sikerult eltuntetnem magamrol de az izomzatomat is leepitettem es most azt szeretnem ujraepiteni:)
2012. aug. 3. 15:42
 3/6 A kérdező kommentje:
es direkt irtam hogy tegyuk fel hogy nincs zsir mert minden egyes ilyen kerdesnel az osszes "joszandeku" linkelgeti a zsiregetos weblapjait hogy marpedig neked van zsirod fogadd el...
2012. aug. 3. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont tömegnövelő étrend kell és maradjon a heti 3 hasedzés, mert regenerálódnia is kell, akkor tud növekedni.

De azt senki nem tudja neked megtippelni, hogy mennyi idő múlva lesz jó hasad, mert erősen genetika függő is.

2012. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon genetikafüggő, mikor látszódik szépen, de minden nap semmiképpen ne hasazz, ez is egy ugyanolyan izom, mint a többi, pihenésre van szüksége. Egy lightos tömegnövelés talán segítene, hogy tudjon a hasizmod fejlődni.
2012. aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen:)
2012. aug. 4. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!