Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Délelőttös helyett nemsokára...

Délelőttös helyett nemsokára éjszakás leszek hogyan oldjam meg a kajálást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha dolgozol éjszaka, akkor is kell kajálni kb 3 óránként.
2012. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak megerősítés kellene, mivel mindenki azt mondta, hogy éjszaka nem kéne... Megkérdezném, hogy akik lepontozták Montezt, miért tették, illetve szerintük mi lenne a megoldás, ha már ide jöttek pontozni.
2012. aug. 5. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell kajálni, ha fent vagy mivel átfordul a napi aktivitásod, így utána délelőtt fogsz gondolom aludni. Akkor nyilván nem eszel. Valamikor pedig be kell vinni a napi tápanyagmennyiséget. Értelemszerűen amikor fent vagy, ugyanúgy mehet a kaja. 15 éve volt még, hogy 3 műszakoltam, így tudtam fejlődni.
2012. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enni kell persze, de sajnos fejlődni messze nem lehet olyan jól, mintha éjjel aludnál. A melatonin nevű hormon ugyanis a sötét hatására kezd termelődni, amit a szem által a hipotalamusz érzékel. Ilyenkor lassul az emésztés stb. Szóval nem a legideálisabb, de enni kell :)

[link]

2012. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösszköszz! Még annyit kérdeznék, hogy lefekvés előtt túrót szoktam tolni, most úgy csinálom, hogy kb. előtte egy vagy fél órával, de mivel mikor hazaérek, tuti zuhanok aludni, közvetlen azelőtt tudnám megenni, az nem gáz? Hogy túró után 3 perc múlva akár alszok?
2012. aug. 5. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!