Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan küzdő sport...

Tényleg van olyan küzdő sport mester aki ingyenesen tanija az embert önvédelmet vagy hasonlót mint filmekbe? :D

Figyelt kérdés
Nagyon ha valaki normálisan elmondaná mert szerintem ez számomra nem lenne hülyeség és szívsen tanulnák ilyet persze ha ingyenes mert nem olyan családból származok hogy huu de gazdag....illetve sok bajunk van pénzügyileg is szóval tényleg csak normális válaszokat várok..,jó tudom másoknak is van bajuk ...szerintem nekik is z hasznos infó ha az én cipőmben járnak ők is... és oszt társaim mindig cseszegetnek jó lenne kicsit megvédeni magam :D...

2012. aug. 5. 19:26
 1/5 A kérdező kommentje:
meg köszönném* helyes írásért bocsánat...
2012. aug. 5. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Már az sem, hogy csak úgy ingyen elbassza rád valaki az idejét, meg a küzdősport sem erre való, illetve az önvédelemben meg nem ér semmit, hogy néha mutogat egy két dolgot azt te azt majd tudod használni.


Én sem származom tehetős családból mégis mindig találok rá módot, hogy megoldjam az edzéseket, fegyvereket, szemináriumokat meg néha a külön órákat. Igazából azt is a harcos léthez tartozónak tekintem, hogy nem csak akkor kell a maximumot beleadni, ha minden az ember ölében van sőt.

2012. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok mesternél a havi díj nem az edző zsebébe megy, hanem a terembérlésre. Szóval mondhatjuk, hogy a mester ingyen tanít, mert nem lát ebből hasznot. Ugyanakkor a felszerelést, meg az edzőtermet valamiből finanszírozni kell, és ha csak az edző maga nem kőgazdag, akkor sajnos muszáj havidíjat szednie. Én mondjuk szerencsés vagyok, mert a ju jitsu edzésem csak 2000 forintba kerül havonta, a szemináriumokat, felszerelést meg gyűjtögetek (bár edzőtábort nem engedhetünk meg magunknak, mi sem vagyunk pénzesek)...
2012. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elég sok edző ilyen.

befizeted a havidíjat,ő ebből kifizeti a terembérlést,edzetek,de neki ebből egy forint haszna nem lesz.

2012. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja értem...köszönöm a válaszokat...
2012. aug. 5. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!