Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők mit szóltok a...

Testépítők mit szóltok a következő kombóhoz? Több infó lent!

Figyelt kérdés
rendbe rakott kaja! mellé vitaminok fehérjének Activlab Mucle Up tudom nem a legjobb de válság van!:D +még menne mellé mikornizált kreatin Gaspari Qualitine szerintetek ez jó így? meg még menne mellé hmb napi 1g kimaradt havernak én meg betolom meg még egy kis tribooster tribulusos cucc kb semmit nem ér de bajom nem lesz tőle:)am mi a véleményetek a Gaspari kreatinjáról? jó gyártó biztos nem lehet rossz tuti jobb mint a scitec:)
2012. aug. 6. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol van a gyors ch?
2012. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és hány éves vagy?
2012. aug. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja igen az kimaradt dextróz menne a kreatin mellé és persze az edzés utáni turmixba is..:) am 23-vagyok
2012. aug. 6. 09:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen akkor a tribooster nem fog érni semmit. HMB-ből kell a napi 3g. Ezen kívül jónak tünik.
2012. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben pénz szűkében vagy, akkor miért választassz Gasp creatint? Szerinted mivel tud többet? Mikronizált creatin monohydrátot tartalmaz, ennyi - nem több - nem kevesebb. Ezt jóval olcsóbban is megveheted.


HBM-ből napi 3 x 1g lenne az ideális.


Jó lenne ha a tribulus, fermentált lenne. Akkor optilizálónak jobban megfelelne.

2012. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!