Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen "mell emelő" gyakorlato...

Milyen "mell emelő" gyakorlatok vannak lányoknak?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat fogytam, és sajnos kisség megereszkedett ott, ahol nem kéne. Mivel 17 éves vagyok, ez eléggé zavar... Sokat sportolok, kondizok, aerob edzéseket is végzek, de ezzel nem tudok mit csinálni.

Milyen gyakorlatokkal segíthetek ezen?

Nagyon erős vagyok, úgyhogy nagyobb súlyzós gyakorlaok is jöhetnek. Igazából bármi, ami segít rajtam :)


2012. aug. 6. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van; nincs mell emelő gyakorlat:

[link]

2012. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hiába lenne akkora mellizmom, mint egy férfinak, akkor sem lenne teljesen rendben, hiszen itt nem is annyira az izmommal van a baj, mint a megnyúlt bőrrel,nem is szeretnék úgy kinézni, mint egy testépítő. De azért valamennyit csak lehet rajta segíteni.
2012. aug. 6. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó a tested, akkor elnyomja ezt az apróságot. Vagy szedj vissza egy kicsit, hogy újra legyen melled.
2012. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, próbáld meg, rosszabb nem lesz, ha lesz alatta nagyobb izom is, kicsit kiemeli a mellet, de sajnos sokat nem hiszem, hogy tudsz rajta alakítani.
2012. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi a tippeket :)
2012. aug. 7. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!