Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fegyencedzés c. könyvben...

M. Gabesz kérdése:

A fegyencedzés c. könyvben hogyan kell csinálni az egyes szinteket? Hogy első héten kezdő, második héten középhaladó, harmadikon pedig haladó? Vagy hogy? Mert a "friss hússal" kezdeném, de ott csak heti egyszer vannak az egyes gyakorlatok.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm! :D

2012. aug. 6. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érd el a szintet (3x50 3x40...) gyakorlatonként és ugorj ha eljön az idő. :) Amúgy a könyv minek van? :)
2012. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Meg van a könyv gépen, de egy pár oldal hiányzik belőle és attól tartok, hogy azok az oldalak, de ha leírnád, hogy ezzel kapcsolatban hanyadik oldalt írnak, akkor megbizonyosodnék róla.
2012. aug. 6. 17:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Oldalszámot nem tudok.Elolvastam,kiírtam a gyakorlatokat meg a limiteket oszt csá. :)
2012. aug. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És hogyan érjem el a 3x40 3x50 eredményt.

És ha kezdővel kezdek, akkor végig kezdővel nyomjam, vagy elkezdem az első lépést kezdővel, majd folytatom középpel, aztán haladó és utána szintlépés?

2012. aug. 6. 18:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy csináld,hogy amennyit csak bírsz és vagy adja,vagy nem adja.
2012. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Olvasd el mások edzésnaplóját és akkor már kb.tudod ,hogy hogyan növeld a szinteket!
2012. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ezt hol tudom megtenni?
2012. aug. 7. 18:59
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Kérdések,kérdések,kérdések. Ott van előtted a könyv INGYEN! Olvasd el, ne legyél szerencsétlen. Ha magadtól nem jössz rá, hogy mikor jött el a "szintlépés", nem érzed a gyakorlatokat, akkor hagyd ezt a témát. Minden 13-4-5-6 éves ezzel jön, már undorom van, de komolyan.
2012. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Engem ne kezdjél leoltagatni. Senkire nem erőszakoltam rá a kérdést, hogy már pedig válaszoljon. Csak megkérdeztem mivel hiányosan töltöttem le a könyvet. Senkit nem kértem arra hogy ehhez a kérdéshez írjon. Aki meg ír az csak simán válaszoljon a kérdésre és ne kezdjen el nekem itt nyafogni, hogy "szerencsétlen vagyok" meg hogy "undorom van". Nem vagyok rá kíváncsi. Nem is vártam normális válaszokat pont az ilyen degradált emberek miatt. Tisztelet a kivételnek, de az sajnos egyre kevesebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 8. 19:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Én lennék a degradált? Öcsi, szerintem én több éve foglalkozom a sporttal, mint amennyi éves te most vagy. Nagyon destruktív a hozzáállásod, remélem ezt észrevetted. Nem véletlen, hogy az ilyen kérdésekre mint ez, vagy danabol/szteroid nem érkeznek normális válaszok. A te korosztályod még olvasni meg írni sem tud normálisan, nemhogy értelmezni is egy szöveget. Te is egy vagy a sok közül -,csak, hogy a témánál maradjak- aki azért kezdi el a fegyencedzést mert nem mer lemenni a terembe, nincs akaratereje, és azt hiszi, hogy súlyzós edzés nélkül majd Vin Diesel kinézetű lesz (csak azért őt írtam, mert mostanában mindenki olyan akar lenni mint Diesel), és bárkit "lenyom". Nagyon nem így van ez, de ha majd megtanultál olvasni és értelmezni, akkor rájössz. Egyébként csodálatos kontextusbeli hibákat ejtesz, és ahogy elnézem a szintaxis is nagyon "ott van". Én ennyiből megállapítom, hogy 15 éves lehetsz, valamint azt is, hogy semmire nem fogod vinni ezen a téren.
2012. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!