Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnévelő kondiedzés mellett...

Tömegnévelő kondiedzés mellett mennyire előnyös, vagy hátrányos a Harcosok étrendje?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a harcosok étrendje, de tömegnöveléshez rendes tömegnövelő étrend kell az alábbi kajákkal és mennyiségekkel:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a harcosok étrendje: [link]


Közepe fele van magáról az étrendről.

2012. aug. 6. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva izomnöveléshez nem tartom jó ötletnek, hogy napközben csak zöldség, gyümölcs menjen és este meg mindent bele. Mert napközeben is szükség van izomépítő fehérjékre, amivel tud regenerálódni a szervezet. Ha nem így megy, akkor bizony izomveszteség lesz, katabolikus állapot, nem pedig izomépítő anabolikus környezet.

Másik dolog, hogy erősen megterhelő lenne este bevinni a napi fehérje adagot.

A korlátlan gyümölcsevés is nem túl okos dolog, mivel az izom glikogén raktárait nem tölti fel,ellenben, megy májba és ha az tele van (50g), akkor bizony zsírban rakódik le. szóval én maradok a hagyományos tömegnövelő étrendnél, nekem az bejött. És sajnálom, ha nem ezt szeretted volna olvasni, de én így látom.:)

2012. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenféle érvet elfogadok, szóval nincs olyan, hogy mit szerettem volna olvasni.
2012. aug. 6. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
oks.:)
2012. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!