Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik testrésznek/izomnak a...

Melyik testrésznek/izomnak a leghosszab a regenerálódási ideje illetve melyiknek a legrövidebb?

Figyelt kérdés
bicepszet nem lehet egy héten 2szer gyötörni például egyszer keményebben másodsazor kicsit gyengébben?
2012. aug. 8. 16:56
 1/7 dirtboy ***** válasza:

comb izmok,hát izmok azok amiket feltétlen csak egyszer edz hetente.

bicepszet sem kéne kétszer erőltetni,az meg hogy egy lazább edzés annak nem sok értelme van.

ha edzel akkor keményen kell.

heti 1 kemény bicepszezés és kész.

a bicepsz dolgozik egyébként is elég sokat a hétköznapokban,nem kell heti 2 edzés.

has,vádli mehet hetente többször is.

2012. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem d eén mindig az vettem észre hogy jobb ha többször,például őő most talán előzőhét péntek vgy szombaton bicepszeztem egy elég keményet tök szar lett utána a karom ...:Dnem hagyot nyugodni úgyhogy ma is lenyomtam egyet és most újra jó:D
2012. aug. 8. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
De így nem fog fejlődni. El kell fogadni, hogy heti 1 edzés bőven elég neki, különben csak lassítod a fejlődésed.
2012. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kemény edzés után szar lett aztán lazább után újra jó?

Te miről beszélsz? Szerinted edzésről edzésre változik?

(Megsúgom, nem.)

2012. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kel suttogni nekem semmit
2012. aug. 8. 17:45
 6/7 dirtboy ***** válasza:

az egy dolog hogy most átmozgattad bedurrant aztán most jónak néz ki de mit érsz vele ha mindig ugyan akkora a karod mert nem tud női a túledzéstől.

lehet hogy edzés után 3-4 múlva sz arabbnak néz ki a karod de legalább nő és később jobb lesz.

2012. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

comb,hát.

a legrövidebb szerintem-alkar,vádli,has.

2012. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!