Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Légpuska? Melyiket válasszam?

Légpuska? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
lider 4,5mm légpuska 9000ft És van 1 slavia 630 légpuska 13000ft Szerintetek melyik a legjobb ? gyakorolni kell Fateromnak van csak nem nagyon szoktam hozzá járni De ott tanultam meg és azért hát megy :DD És Szeretnék venni 1 et Szigorúan dobozt vagy más célpontot ! Max akkor lővök le 1 madarat ha már tényleg nagyon zavar ! Na tehát melyik a jobb ? előre is köszönöm :))
2012. aug. 10. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
A Slavia strapabíró, évtizedeket kibír, nekem is az van. A lidert nem ismerem, de előbbit nyugodtan ajánlhatom. Viszont madarat semmiképpen ne lőjj vele; nem őli meg a puska, viszont szenvedni fog a golyóban a testében.
2012. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezekből a márkákból nem volt légpuskám,(másból rengeteg) de megnéztem az említettekből néhány képet és nekem a lider tipusúak komolyabbnak és pontosabbnak tűnnek, márcsak a felépítéséből ítélve is.
2012. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Apámnak is Slaviája van És mikor le lőtt 1 verebet az meg purcant rögtön O_O DE oks én nem lövök madára :))
2012. aug. 10. 10:24
 4/8 anonim ***** válasza:

A Slavia azért volt nagyon kedvelt, mert könnyen cserélhető benne a rugó Riga első teleszkóprugóra:D

Fácánt kiszedi 10ről egy pontos lövéssel:d

2012. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lidert neeee, a leg vacakabb kínai szar! Slavia!
2012. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy szar ? :OOO
2012. aug. 11. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyanom van. Össze vissza hord, az 50 éves Slavia sokkal pontosabb.
2012. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Topmad válasza:

Szia!


Én is Slaviara szavaznék. Igaz nem ismerem a Lider márkát, Slaviaval viszont volt dogom bőven gyerekként és ifiként is. Megbízható típus, 10 talán még 20 méterre is hatásos a megfelelő lőszerrel. Verébre minden további nélkül, galambot már csak csikizi 15-20 méteren. :D

Hobbi célra tök poén, de aztán úgyis elkap a gépszíj, és kell majd távcső, meg 50m + célpontok... :D


Üdv:

Top

2012. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!