Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dextróz SuperCarb Fast-ra...

NagyonGonosz kérdése:

Dextróz SuperCarb Fast-ra cserélése?

Figyelt kérdés

Le kéne cserélnem az edzés utáni gyors CH-m. Most dextrózt használok amivel egy baj van. Az, hogy édes. Edzés közben bemegy 4-5 deci víz. Aztán protein turmi 6-7deci (ugye nem rontjuk el az ízét) A dextróz pedig vagy tömény és édes ami bünti kategória a finom turmix után, vagy híg , de akkor már annyi folyadék van bennem, hogy hasra olyan vagyok mint Buddha ami nem annyira kellemes érzés.


Semleges ízű gyorsan felszívódó CH kéne. Csóró egyetemista vagyok örülök ha kajára és edzés utáni turmixra van pénz, ezért a VitarGo az ára miatt felejtős.

Én a SuperCarb Fast-ra gondoltam. Valakinek van jobb ötlete?



2012. aug. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy annak is kb 90%-a dextróz. Nekem most maltodextrin van, az nem annyira édes.
2012. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én összeöntve iszom, a protein elnyomja kicsit a merő édes ízt.
2012. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most jópár termékmintám van amiknek az ízein még végig kéne zongorázni, hogy melyiket válasszam, de ha végigérek rajtuk kipróbálom összeöntve is.
2012. aug. 10. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is összekeverem a dextrózt is ha az van. Kicsit édesebb, de nekem úgyis jó.;)
2012. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A SuperCarb Fast kb. olyan vakítás, mint a PowerProtein.


A supercarb-ra ráírták a sor végére, hogy Vitargo, és mindenki azt hiszi ez egy Vitargoban gazdag vitargo. Míg a PowerProteinre oda írták whey és szója, és ha be lehetne vizsgáltatni mind kettőt, akkor érdekes dolgok derülnének ki.


Malto ha kevés amani.

2012. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!