Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hét múlva táborba megyek,...

1 hét múlva táborba megyek, és nemrég tudtam meg, hogy strandra is fogunk menni, mit tehetek, hogz kicsit jobban nézzek ki ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Has, comb, fenék tájékon
2012. aug. 11. 14:06
 1/9 anonim válasza:
Hát ez az idő nagyon nagyon kevés, maximum tornázz minden nap, próbáld meg, sok sikert! ;)
2012. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:
kb semmit 1 hét alatt alig ha lesz látható eredmény
2012. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igen , én is tudom ...:| de akkor is úgy érzem , hogy kövér vagyok... azt mondják nem ... de sztem csk én látm valójában , hogy milyen vagyok... azért köszönöm..:)
2012. aug. 11. 14:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekikezdek erőteljesen tornázni mint régen , hátha lesz valami ...:)
2012. aug. 11. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nevetséges vagy.
2012. aug. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Egy hét alatt nem történik csoda, de ez evidens. A legtöbb amit most tehetsz, hogy tornázol, kardiózol (futás), és nem nagyon viszel be szénhidrátot!

Tiltólistás:

- Kenyér

- Tészták

- Lisztet tartalmazó ételek (pl főzelékek)

- Rizs, krumpli, rizspufi (abonett)

- Cukros üdítők, édességek


Viszont húst egyél sokat, lehetőleg kevésbé zsírosat, halakat, ezekhez pedig zöldségköretet. Ehetsz még tonhalkonzervet, sovány felvágottakat, virslit bár ne túl sokat. Saláták mehetnek, de csak öntet nélkül. Ez azért kell, hogy a fehérjét pótold, így nem izomból fogsz fogyni csak zsírból.

Az éhezés nem megoldás, mert "le leszel eresztve", így viszont ha elég fehérjét viszel be, de szénhidrátot nem sokat, talán lesz 1 hét alatt is valami kis eredménye, de ez így természetesen hosszútávon nem fenntartható, valamennyi szénhidrát kell a fogyózóknak is, de most 1 hétig ezt kipróbálhatod, bár valószínű, hogy sokszor fogod erőtlennek érezni magad emiatt.

2012. aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az utobbinak nagyon szepen koszonom ...:)
2012. aug. 11. 16:44
 8/9 anonim válasza:
Nincs mit. :-) Nem lesz könnyű, sőt, nagy lesz a kísértés én is végigjártam ezt, én így adtam le 1 hónap alatt 5 kilót. Ha szerencsés alkat vagy és nem térsz el ettől amit ajánlottam (nincs félrekacsintgatás), akkor 1 hét után talán ledobsz 1-2 kilót és pár centi le fog jönni innen-onnan. Ha lesz időd meg kedved majd írd meg, hogy hogy ment!
2012. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd értesítelek ...és mégegyszer köszönöm..:*
2012. aug. 12. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!