Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsirégetés erőveszités nélkül?

Zsirégetés erőveszités nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem,hogy lehet e zsirt égetni erőveszités nélkül? nagy hasam miatt kicsit aránytalanul nézek ki :D neki álltam edzeni meg kevesebbet enni. de sokat veszitettem az erőmből szóval nem tudom hogy csináljam,hogy zsirt is égessek meg erőm is szinten maradjon.
2012. aug. 11. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Kis erővesztés sajnos mindig van a kevés ch miatt. De ez természetes, szálkásítás után fokozatosan visszaállva a tömegnövelő étrendre megjön az erő is.:)
2012. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először azt olvastam, hogy erőfeszítés, namondom, bukta, de aztán végigolvastam :D


És erre is azt kell mondjam, hogy nemigen lehetséges, mert az erőt leginkább a szénhidrátokból nyerjük, szálkásításkor pedig azt visszük le alacsonyra, kevés szénhidrát, kevés erő, nem tudsz akkora súlyokkal edzeni, mint töemgeléskor.

Állítólag innen ered a "kis súlyokkal szálkásítunk"-tévhit, a reláció valójában fordított, nem kis súlyok-> szálkásítás, hanem szálkásítás-> kis súlyok.

2012. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!