Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anyu bekattant. Mit tegyek?

Anyu bekattant. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettek vért tőlem, és kicsit magas volt a bilirubinom, meg 1el lépte át a határértéket a lipáz szintem.(máj, hasnyálmirigy gebasz) Erre anyu most mondja, hogy átvitte a Vitabolicos dobozomat a dokihoz, értitek, az ÉÉÉN vitabolicos bobozomat, megkérdezte az asszisztenst(nővér), hogy lehet e attóll, és Ő azt válaszolta, hogy IGEN :O Lefőttem teljesen. Gyakorlatilag el vagyok tiltva a VITAMIN szedésétől...az itthoniak által. Mi a tököt csináljak ?:S

2012. aug. 13. 20:28
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Egyedül már csak a kontroll vérvételben bízok, szerdán lesz. Azóta nem ettem tojássárgáját, mert azt mondták ne egyek és akkor beállnak az értékek, viszont a vitamint toltam/tolom azóta is.
2012. aug. 13. 20:30
 2/42 anonim ***** válasza:
69%
Nyomjad titokban. Nyilván nem a vitaminoktól van, kellenek edzéshez, de hát ezt te is tudod.:)
2012. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 dirtboy ***** válasza:
100%

látod milyen veszélyesek ezek a vitaminok,óvatosan szedd mert még a végén bele halsz a vitaminba.

:D



nem tudom mit csinálj,te ismered a családod,te tudod hogy kell bánni velük.

2012. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
hát igen tudom, csak idegesítő, hogy másokat tolnak orrba szájba, "apu csinál nekem bodys vacsoráááát","meg "anyu vett nekem proteint", (ergo nem neki kell a 10 körmével összekaparni, éjszakákon át összerajzolni a dolgok árát) meg stb, én meg folyamatosan hátráltatva vagyok. megőrülök néha.
2012. aug. 13. 20:33
 5/42 A kérdező kommentje:
dirtboy néha azt kívánom bár úgy lenne már...:) így egy nagy szar az egész mindenség.
2012. aug. 13. 20:34
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd végzel a sulival és el tudsz helyezkedni, lesz lóvé a hobbira és nem szólnak be, hogy mire költöd. Addig meg valahogy ki kell húzni.:)
2012. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
nyugi öreg én is hasonlóképpen vagyok azt mondják szüleim káros meg bolond vagy tőle...ha majd lessz saját keresetem mindent ebbe fogok ölni addig valahogy kikell tartani ahogy Montez írta! :)
2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
addig meg hátha bebizonyítják, hogy nem a vitamintól lehet meghalni :)
2012. aug. 13. 21:07
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: kérd meg az orvost, hogy vagy mesélje el, mik azok a cumók, amik neked magasak, és melyik vitamin miféle mechanizmussal éri azt el, hogy magas legyen. Meséljen az adott vitamin egyéb veszélyeiről és maximális napi ajánlott beviteli mennyiségéről. Esetleg adjon szakirodalmat.

Ja, de ezt csak egy nővér mondta, azok meg nem feltétlenül orvosképzőbe járnak (szerintem), mert van olyan, hogy ápolóképző okj, szóval lehet ő csak ágytálat cserél, de nem tudna megkülönböztetni egy vesét egy tüdőtől.


Esetleg keress rá te magad neten ezekre, hogy mitől lehet magas.

2012. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Egyebet nem szedsz? A vitamin nem okoz hasnyálmirigy-problémát, a lipáz enzim a zsírok bontásáért felelős, az amiláz, transz-amiláz szinted normális?

Valamivel rohadtul terheled a májad és a hasnyálmirigyed, de nem a vitaminnal.

2012. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!