Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyu folyton...

Mit tegyek, ha anyu folyton beszólogat nekem, hogy miért eszek ennyiszer és így soha nem fogok lefogyni? Szálkásító étrend.

Figyelt kérdés
Ő hozzászokott, hogy 2x eszik egy nap, mindig azt szajkózza, hogy érdekes, ő úgy is tudott fogyni, hogy egy nap 2x evett és akármiből, ami itthon volt, akár tésztából is, csak keveset... Hogy akkor nekem minek szálkásító étrend és hogy képzelem, hogy napi 6 evéssel fogyni fogok ("már megint töltöd magad??" -.-) és mindig azt mondja, így sosem fogok lefogyni, hogy a fejem tömöm... Jajj, nagyon idegesít, most is sírok miatta! Mit tegyek, milyen okosat mondjak neki vissza vagy mi? Próbáltam már neki elmagyarázni, de mindig azt mondja, hogy hülyeség, megint azért találtam ki, mert unatkozok...
2012. júl. 4. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jól csinálod majd meglácik nem csak neked mongyák ezeket
2012. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy mit mond? Úgysem tudod meggyőzni. Te utánanéztél, jobban értesz hozzá, mint ő: engedd el a füled mellett a rinyálást. Rinyálni fog, nem hagyja abba, ne reménykedj, de neked nem kell hallgatnod rá. Ha tényleg rendesen kiméred azt a szálkásító étrendet és nem eszel közé, akkor neked van igazad. Engedd el a füled mellett!
2012. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolj arra hogy a végére kemény, feszes tested lesz nem úgy mint annak aki napi 2x eszik és a végére marad a löttyedt test mert alig marad rajta izom.
2012. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Naja, lehet, hogy kevesebb lett a súlya, de a nagy része biztos, hogy nem zsírból megy, ahogy neked.
2012. júl. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 izzó galagonya ***** válasza:

Én azt mondanám neki, kösz, hogy csesztetsz, a folyamatos idegeskedés is fogyaszt... Sajnos szerintem sem valószínű, hogy egy ilyen szülő abbahagyja valaha is, hacsak nem folyamodsz valami nagyon drasztikus módszerhez.

Egyébként mennyi ideje csinálod és mennyire látható az eredmény?

2012. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ugye azér kell napi többször keveset enni, hogy a szervezet könnyebben eméssze meg a bevitt tápanyagokat, ! emellet ha napi 2x eszel vagy kihagysz étkezést, akkor az anyagcseréd lelassul ami azzal jár hogy a szervezet nem tudja megemészteni a tápanyagokat főleg a szénhidrátokat és azok beépülnek felesleg ként! ha pedig éhezel és fogy 5-6-7 kg-t úgy hogy te nem ettél csak éheztél akkor ne örülj a fejednek mivel az valószínűleg több izomvesztést jelent mint zsír veszteséget... ezt mond meg így anyukádnak, ha ettől se jön meg esze költözz el! na jó ne költözz el, de ne figyelj rá, te jól csinálod, sokszor egyél keveset és akkor menni fog!

sok sikert!

2012. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sznofru ***** válasza:

Naponta a kajádat amit meg kell enned, 5-7 étkezésre kell bontani. Jól csinálod. De az sem mindegy, hogy mit és mennyit eszel és mikor. Ezeket is tudnod kell.


Napi 2 kajálás nem jó, olvass utána, hogy miért nem. Ráadásul tésztát evett, ami a legszarabb kaja diétakor.


Szerintem állj a sarkadra és csináld ahogy szeretnéd. Ha jól csinálod látszani fog és ennyi. Te tested, te életed!

2012. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem menj bele a vitába.

nem ért hozzá,te meg igen valószínűleg.

te nem kértél tanácsot,ő meg kéretlenül ad egy olyan témában,amihez nem ért.

nézd el neki,egyik füleden be,másikon ki.

én szüleimet 12 évig tartott meggyőzni,hogy a tápkieg nem anabolikus szteroid.

2012. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!