Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám tutin lefixálni,...

Hogyan tudnám tutin lefixálni, a tartásom? Mármint a testtartásra gondolok? Van rá valami mód szer--

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
kettlebell swing,híd tartás,lábemelés,gerinctorna.
2012. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és arra melyik a legjobb gyakorlat,vagy módszer?hogy a vállam ugyvannak,hogy nagyon lent vannak,ilyen piramis szerűű,||||hogy ha tartom magam akkor jó,de hogy alakul már ugy hogy ne keljen,hanem alapból ugy jöjönn,értitek?nagyon megszokhattam ezt a testtartást,de rossz,és javitanák rajta!
2012. aug. 15. 21:01
 3/4 Slinker ***** válasza:
A válla mindenkinek piramisszerű és nem vízszintes. A rossz testtartás 2 okból lehet. Izom gyengeség vagy hanyag tartás. Kérd meg a testnevelő tanárodat, hogy mutassa meg, hogy hogyan kell helyesen állni, mert lehet, hogy rosszul próbálod. Ha nem bírod sokáig azt a tartást akkor meg kell erősíteni azokat az izmokat amik ezt a célt szolgálják. Ha jó a tanárod akkor ebben is tud segíteni, de inkább fordulj szakemberhez. Másik dolog, lehet, hogy túl sovány vagy és ezért látszik jobban a vállad lejtése. Ez esetben építs izmot :) Ha hülyeséget írtam valaki javítson ki, még nem vagyok szakértő.
2012. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kŐSZ fiu!!
2012. aug. 16. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!