Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4év edzés után mennyi a...

4év edzés után mennyi a reális izom havonta?

Figyelt kérdés
4éve edzek jönnek a kilók,olyan havonta 3max4 ami persze tudom hogy zsír is de ebből mennyi a csak izom ha minden oké,átlag genetika?
2012. aug. 15. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
fantasztikus nem érdemes leosztani egy hónapra:Dakkor most mi tévő legyek?nem hangzik kecsegtetően hogy havonta 1gramm izom jön rám kb:D
2012. aug. 15. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jó az étrended és a genetikád is, akkor azért még lehet fejlődgetni, de sokra ne számíts. Nálam is csak minimális formajavulgatás van már csak, de benne van 27 év edzés.:)
2012. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor ennyi kész megálltam vagy mi?:Dazért egy 100kilóra jó lenne felpakolni magam most vagyok 83,ilyenkor megáll a tudomány?:D
2012. aug. 15. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos megáll, szálkásan magasságcm-100 + pár kilónál nehéz többet összehozni naturálban. Ha ez nem elég, akkor cuccolni lehet, de mérlegelni kell, hogy megéri e hobbi szinten.
2012. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nálam kicsit több mint hobbi gyakorlatilag egy fanatikus elvetemült függő vagyok=D
2012. aug. 15. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:
és nem szálkásan hanem jól feltömegelve?:D
2012. aug. 15. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy lehetsz 100kg, de minek, ha nem jó a forma?:)

Nálam nem lehetsz nagyobb fanatikus. Sosem hagytam ki egy hétnél többet, azt is évente egyszer, és ez megy 15 éves korom óta.:)

2012. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:

attól hogy az van írva hogy nem érdemes elosztani havi szinten az nem azt jelenti hogy egyáltalán nem fejlődsz.

ne nyúlj szteroidokhoz csak ha versenyezni akarsz de akkor is csak úgy ha megélhetés szerűen akarod űzni.

másként nincs értelme a szteroid használatnak és a mellék hatásaik bevállalásának.

2012. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
100kilósan is jó lenne a forma,mert ektomorf vagyok (mostmár nem igen) iszonyat gyors az anyagcserém,nem nagyon zsírosodom,arról meg hogy ki nagyobb fanatikus tudnék hajmeresztő dolgokat mondani!!:Dde én örülök neki hogy vannak még igazán fanatikusak!!:Ddirtboy: megélhetés szintjén tuti nem fogom űzni,csak nem tudom hogy ki fogom-e bírni az egész életemet úgy hogy már nem igazán fejlődök ez még a jövő zenéje
2012. aug. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!