Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el azt, hogy...

Hogyan érhetem el azt, hogy kockahasam legyen?

Figyelt kérdés

Rengeteget futok,a kutyámmal is minden nap minimum 1 km-t , aztán még este el szoktam menni, 800m-es pályán lefutok min. 10 kört, emellett egész nap sétálok, uszodába is elmegyek heti 1x-2x. Szerencsére vékony vagyok ( 162 cm, 47kg, így nem kell semmit leadnom, könnyebben izmosodok. Már kezdenek is látszani a kis kockák. Hogyan folytassam tovább,hogy minéb előbb látszódjon?

15L


2012. aug. 16. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem (és sokak szerint) a kockahas iszonyat visszataszítóan mutat egy lányon, de ha ez a vágyad, és tényleg olyan vékony vagy, akkor már nincs mit tenni, mint erősíteni hasra (pad, felülés stb.).
2012. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mások véleménye nem érdekel,imádok sportolni,és nem akarok ellustult "husis" csaj lenni. :D
2012. aug. 16. 14:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Viszont a felülésezésről azt hallottam,hogy nem igen hat semmit.
2012. aug. 16. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul hallottad. Vagy ha nem hiszed, csinálj belőle párszázat; biztosan nem lesz izomlázad tőle. Egyébként kockahas nélkül még nem leszel lusta, husis csaj, bár hidd ezt ha akarod...
2012. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel husi nyugodj meg :) Ennyi mozgástól még egy ló is lefogyna :)
2012. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok,csak izmosodni. :D A sport az életem legfontosabb része,élvezem is,úgyhogy érthető,hogy ennyit mozgok.
2012. aug. 16. 14:59
 7/9 kovpet ***** válasza:
Ha izmosodni akarsz, akkor pont hogy husis akarsz lenni. A hús maga az izom. :)
2012. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A felülés kifárasztja a hasad, ez igaz, de vajmi kevésbé elég, hogy izmosodjon tőle. Én nem vagyok L, de ha hasazok, akkor haspréssel kezdem, ezután lábemelés, majd másfél perces alkartámaszok levezetésképp. Te is csinálhatod nyugodtan, maximum te előbb éred el a kívánt eredményt, mint egy pasi.


Egyébként dícséretes, hogy lefutsz 10 kört 800 méteres páján. Én 400m-es pályán szoktam ennyit futni :D

2012. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! :D
2012. aug. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!