Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kockahasam?

Hogy lehetne kockahasam?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,54 kg.A hasam lapos.Hogyan alakíthatnám legalább 1 kicsit jobbra?Mennyi idő lenne?

2012. aug. 9. 16:41
 1/8 A kérdező kommentje:
És 175 cm vagyok-ez kimarad :)
2012. aug. 9. 16:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha egy kicsit jobbra szeretnéd alakítani, akkor szakítsd le és kérd, hogy kicsit jobbra varrják vissza.

De tudod vannak ezek amivel a mézeskalácsot lehet szaggatni, abból kirakod a kockahas formát és azon alszol, reggelre kockahasad lesz.

175cm-esen 54kg vagy, szerinted egy cingár gyereken szép a kockahas?

2012. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces,de tényleg . Akkor hízzak 10 kg-ot,vagy mi?
2012. aug. 9. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Először növelj tömeget és mikor megvan a megfelelő izomtömeg akkor leszálkásítasz és ott a kockahas egy szépen kidolgozott testtel.

(Ez több év.)

2012. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát oké,köszi.Pedig nem éhezem ,mégsem hízok
2012. aug. 9. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne súlyzózz azért.Saját testsúlyos gyakorlatokat érdemesebb csinálni.
2012. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem "sokat enni" kell ahoz hogy hízz. Ha megfelelően megválogatott kajákat eszel (nem szalonna meg parizer) és mellé edzel (14 évesen akár otthon is) akkor biztos hogy nőni fogsz. Hogyha nem, akkor szerintem neked fizetne az egyetem, hogy miután meghalsz, vihessék a tested tanulmányozni, mert ilyen ember nem létezik.

[link]

"Tápanyagszükséglet" és "tömegnövelés" bekezdés kéretik megszívlelni, de fusd át a többit is.

2012. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a zöld
2012. aug. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!