Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16/F vettem 3 napja a sci-tech...

16/F vettem 3 napja a sci-tech-ból volumass35-öt 1200g-osat! és daly vitamin-t! Többi lentű?

Figyelt kérdés
16/F vettem 3 napja a sci-tech-ból volumass35-öt 1200g-osat! és daly vitamin-t! Ha ezt szedem és minden nap edzek és minden testrészem edzem akkor menyi idő mulva és menyi lessz a változás a testemen? 75kg vagyok 178cm magas! Nem vagyok sovány? Csak hozzá értők kommenteljenek
2012. aug. 17. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz lesz így. Nem kell minden nap edzeni, heti 3 teljes testes kell kezdésnek 2 hónapig, majd mehet osztott edzés 3 vagy 4 napos. A többi napon ne legyen súlyzós edzés regenerálódni is kell, akkor fejlődsz. Tömegnövelő étrended is legyen, anélkül a tápkieg nem sokat ér. Edzés után mehet a volumass, de máskor nagyobb kiszerelést vegyél, de inkább proteint és ahhoz tegyél pl dextrózt vagy maltodextrint. Más időpontban ne menjen a proteinhez gyors ch.
2012. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor mindig elgondolkozok azon, hogy aki egy szóban 2 helyesírási, és egy nyelvtani hibát képes elkövetni, annak érdemes-e válaszolni. Vajon képes lesz felfogni a választ?
2012. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
montez! és mi a teendő akkor ha sárgábbat vizelek az átlagnál?
2012. aug. 19. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi, az a riboflavintól van (B2-vitamin). Csak megfesti a vizeletet.
2012. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindent
2012. aug. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!