Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekvőtámasz/felülés előtt...

Fekvőtámasz/felülés előtt hogyan kell bemelegíteni? Illetve hogyan kell utána lenyújtani az izmokat?

Figyelt kérdés
Fekvőtámaszt és felülést végzek minden nap, általában 60 at szoktam csinálni. Nem nagy edzés.. De szeretném tudni hogy milyen bemelegítést/nyújtást javasolnátok, vagy ezt hogy kell helyesen csinálni ?

2012. aug. 17. 14:18
 1/2 anonim válasza:

En nem nagyon szoktam bemelegiteni (lehet kellene pedig.. xD).

Viszont fekvotamasz elott, szerintem par karkorzes, valkorzes, mindenkepp nyujtas a karra!! :) Mivel azt veszed leginkabb igenybe.

Felules elott, torzskorzes, torzshajlitas, nyujtas, stb. :))


Utanna picit megrazogatod az igenybe vett testreszeidet, veszel egy forro furdot, az ellazit. :DD :)

2012. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ! :) Esetleg ha vlaaki ki akarja egészíteni akkor leírhatja nyugodtan megfogadom :) De köszönöm szpen a gyors választ :)
2012. aug. 21. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!