Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ált. Iskolába van egy gyakorla...

Ált. Iskolába van egy gyakorlat, ami felülésből áll és a jegyek attól függnek, hogy fél perc alatt hány felülést tud csinálni az ember, csak azt nem tudom hogy hány db-tól ötös?

Figyelt kérdés
rekorddöntésre gondoltam.

2012. aug. 16. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
és mi honnan tudjuk?
2012. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a te kedvedért kipróbálom ,hogy mennyit tudok fél perc alatt!
2012. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fél perc alatt 16-ot tudtam csinálni!
2012. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bele adtam apait anyait és 19-et tudtam csinálni fél perc alatt!
2012. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálatok teljesen fel kell ülni ? Tehát amíg a térded engedi ? Mert valahol csak ilyen hasprésre mondják h felülés.

Amúgy mindig is baromságnak tartottam az ilyen fajta osztályozást. Egy nehéz, kövér gyerek belead mindent de csak 2 esre elég, akkor az 2 es ? :O

2012. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem 20 lett. Enyém a helyi rekord. :D (Azért Dirtboy, Montez vagy a többiek ne csinálják meg. Az nem lenne fair. :P)
2012. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Amúgy bár ez középsuli, de nálunk teljes felülés (1 percig) van és általánosban is, ha jól emlékszem.
2012. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek.

Nekünk 30 másodperc van.

Akk megpróbálom a 20-at megdönteni.

Amúgy réggebben csinálgattam,és egész jól ment,elvileg többet is csináltam mint valami helyi csúcstartó,de a tanár meg nem hitte el. :(

2012. aug. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!