Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a technikákról? (Wudang)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=wd-XaYWwdL8&feature=fvsr

Szerintem egészen jók, a pisztoly ellen viszont már lenne kétségem... Tudjátok melyik egyesület ez?


2012. aug. 17. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Röviden: nagyon sz@r.
2012. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

technikailag van sok hasonló videó,abban nem mutat újat.

ami miatt nekem tetszett,az a alacsony fickó határozott, agresszív,ellentmondást nem tűrő fellépése,kb a felétől jön bele rendesen.

ha meg ezzel a fellépéssel rendelkezik valaki,akkor a technika gyakorlatilag másodlagos-harmadlagos.

2012. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. idióta :D


Kérdező, edzőmék.


Na most, biztos hogy promo videókban a kravmagások a legjobbak.. nálunk az oktatás hatékony, a videókkal próbálkoznak.. hát a marketing az egy más tudomány. Nehéz egyszerre minőségi harcművészetet, ebből kialakított önvédelmet oktatni, Magyarországi átlag színvonalhoz képest kiemelkedően - és még jó marketinget is nyomatni.

2012. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Még egyszer mondom: ez a videó nevetségesen sz.r. Ha kedvem lesz, majd részletesen meg is indoklom, hogy miért.

Egyébként nem kell mesternek lenni ahhoz, hogy lássuk, miért...

2012. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kedves első, sz.ar a videó, sz.ar minden.


Erre van igény, a sok hül.ye b@rom kravmagán szocializálódott embernek ez kell. Ez egy promo video, valamilyennek lennie kell. Legalább jópofa, és megnyerő (ezt ne tagadd).


Nyilván ha harcművészként nézed, akkor elgondolkozol hogy mi ez... Nagyon helyes, az edzések már kevésbé látványosak, de annál komolyabbak.

2012. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az idiótát meg bár nem vetted magadra, de nem is kell. A technikákra írtad, hogy sz@r, pedig nem egyébként ezek nem olyan rossz dolgok. Én sem ezeket preferálom...
2012. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát, szóval... Tudom, hogy az edződ, nyilván kicsit elfogult vagy vele, meg még akár azt is elhiszem, hogy tud "bunyózni", láttam az oldalukon fotókat, azok alapján egészen jó a fickó, DE: akkor meg minek blamálja magát ilyen videóval?

Ezek a "technikák" szerintem még laikus szemmel nézve is megmosolyogtatóak, kb. a 9 éves fiam támadna ilyen "vehemenciával", mint a késes ürge, de sztem inkább még ő is veszélyesebb lenne. :) A valóságban senki nem fog így támadni, mint a videón.

(A krav magát nem ismerem, nem is érdekel.)

2012. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazad van. Elfogultságtól mentesnek kellene lennem, ha találnék megfelelőbb edzést, azt választanám.


Az emberek ilyen bemutatót várnak, a legtöbbeknek ez a látványos. Igazából még köszönettel is tartozom a kritikád miatt.

Még egyszer elnézést a minősíthetetlen kezdés miatt, és lehetőség esetén ajánlom megtapasztalásra a stílust, már ha érdekel.

További minden jót! :)

2012. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!